Zawodnicy

Lp. Zawodnik Reg. Dyw. Kat. Fak. Sqd.
1 Sieczka Karol POL PRO JUN MIN PREMATCH
2 Kaczmarczyk Sebastian POL PRO JUN MIN PREMATCH
3 Włoczewski Mateusz POL PRO JUN MIN PREMATCH
4 Wydra Damian POL POP JUN MIN SQUAD4
5 Adrian Samson POL PRO JUN MIN SQUAD16
6 Sienkiewicz Piotr POL STD JUN MIN SQUAD34
7 Sieczka Adam POL PRO JUN MIN PREMATCH
8 Viola Moser GER PRO LAD MIN SQUAD26
9 Drożdż Halinka POL STD LAD MIN PREMATCH
10 Bocheńska Aneta POL STD LAD MIN SQUAD36
11 Helbin Gabi POL STD LAD MIN SQUAD29
12 Emilia Kabatek GER PRO LAD MIN SQUAD26
13 Stephanie Kieninger SUI PRO LAD MIN PREMATCH
14 Tabaszewska Agnieszka POL STD LAD MIN SQUAD35
15 Witkowska Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD38
16 Holtz Paulina POL STD LAD MIN SQUAD39
17 Hubicka Jolanta POL STD LAD MIN SQUAD36
18 Szymanek Sonia POL STD LAD MIN SQUAD20
19 Mróz Krystyna POL STD LAD MIN SQUAD22
20 Michałowicz Weronika POL STD LAD MIN SQUAD32
21 Pawlik Celina POL OPN LAD MAJ SQUAD3
22 Marcińczyk Anna POL PRO LAD MIN SQUAD30
23 Skwarek Anna POL STD LAD MIN PREMATCH
24 Lotko-Łozińska Aniela POL PRO LAD MIN SQUAD4
25 Murzydło Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD12
26 Szczęsna Anna POL STD LAD MIN SQUAD2
27 Sinnep Sigrid EST OPN LAD MIN PREMATCH
28 Helbin Bartek POL STD REG MAJ SQUAD29
29 Książek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD3
30 Majewski Arkadiusz POL PRO REG MIN SQUAD1
31 Michałowski Krzysztof POL OPN REG MAJ SQUAD6
32 OSTROWSKI Andrzej POL STD REG MIN PREMATCH
33 Wilczynski Artur POL STD REG MIN SQUAD10
34 Minkowski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
35 GALANCIAK Przemysław POL PRO REG MIN PREMATCH
36 Adamiak Piotr POL STD REG MIN PREMATCH
37 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD4
38 Nadolski Igor BLR PRO REG MIN SQUAD1
39 Kudliński Jakub POL CLA REG MIN PREMATCH
40 Szyszka Amadeusz POL POP REG MIN SQUAD22
41 Szyszka Amadeusz POL PCC REG MIN SQUAD9
42 Kujaszewski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD3
43 Krawczyk Kamil POL PCC REG MIN PREMATCH
44 Golasz Przemysław POL POP REG MIN SQUAD25
45 Golas Marcin POL PCC REG MIN SQUAD21
46 Wardęcki Adam Wardęcki POL OPN REG MAJ SQUAD14
47 Piech Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD11
48 Zieliński Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD15
49 Maciejczyk Bartosz POL STD REG MIN SQUAD29
50 Betlej Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD29
51 Lipka Maciej POL POP REG MIN SQUAD14
52 Janc Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD27
53 Staszczyk Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD29
54 Duczek Piotr POL STD REG MAJ SQUAD11
55 Marcińczyk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD30
56 Mróz Marcin POL PRO REG MIN SQUAD22
57 Szymański Paweł POL PCC REG MAJ SQUAD1
58 Ciurzyński Paweł POL PRO REG MIN SQUAD16
59 Piasecki Artur POL STD REG MAJ PREMATCH
60 Lipiński Mariusz POL POP REG MIN SQUAD26
61 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
62 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
63 Omielczenko Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD5
64 Roszkowski Piotr POL OPN REG MAJ SQUAD21
65 Szczechla Maciej POL PRO REG MIN SQUAD24
66 Hinc Rafał POL PRO REG MIN SQUAD16
67 Kusz Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD16
68 Rożek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD15
69 Małyszka Robert POL PCC REG MIN SQUAD5
70 Pogorzelski Krystian POL PRO REG MIN SQUAD13
71 stelmaszczyk marek POL OPN REG MAJ SQUAD9
72 Komorowski Jakub POL PRO REG MIN SQUAD33
73 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
74 Biliński Rafał POL STD REG MIN SQUAD31
75 Girycki Rafał POL PRO REG MIN SQUAD21
76 Zdral Przemyslaw POL PRO REG MIN PREMATCH
77 Kubicz Zbigniew POL PRO REG MIN PREMATCH
78 Nowarski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD38
79 Bończa Tomaszeski Nikodem POL PRO REG MIN SQUAD12
80 malicki Kacper POL PRO REG MIN SQUAD15
81 Heck Michał POL PCC REG MIN SQUAD10
82 Sowa Tomasz POL PRO REG MIN PREMATCH
83 Procyk Piotr POL PRO REG MIN SQUAD7
84 Beacroft Ben GBR PRO REG MIN SQUAD8
85 Bajdan Tomasz POL PCC REG MIN PREMATCH
86 Academy Double Miss POL STD REG MIN TEAMS
87 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD7
88 Szymański Paweł POL PCC REG MIN SQUAD20
89 zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD14
90 Szostek Rafał POL PRO REG MAJ PREMATCH
91 Ćwikowski Hubert POL PRO REG MIN SQUAD9
92 Wielechowski Mirosław POL PRO REG MIN SQUAD5
93 Balcerek Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
94 Danieluk Paweł POL PRO REG MIN PREMATCH
95 Czechowicz Christian BUL POP REG MIN PREMATCH
96 Bismor Dariusz POL PRO REG MIN SQUAD37
97 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD38
98 Gardian Michał POL PRO REG MIN SQUAD8
99 Moder Paweł POL OPN REG MAJ SQUAD25
100 Gądek Wojciech POL PRO REG MIN PREMATCH
101 Smalcerz Paweł POL PRO REG MIN SQUAD7
102 Mizuro Maciej POL POP REG MIN SQUAD25
103 Horna Paweł POL PRO REG MIN SQUAD1
104 Piętak Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD24
105 Kołodziejski Zbigniew POL STD REG MIN SQUAD25
106 SZCZEPANIAK Mariusz POL STD REG MIN PREMATCH
107 Dabrowski Juliusz POL PRO REG MAJ SQUAD7
108 Cias Mikoaj POL STD REG MAJ SQUAD7
109 Szczygielski Maciej POL STD REG MAJ SQUAD6
110 Pawlik Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
111 Biegaj Michal POL STD REG MAJ SQUAD6
112 Michael Lohmann GER CLA REG MIN PREMATCH
113 Filipczak Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD11
114 Lipka Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD7
115 Bogaczewski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD24
116 Barwicki Karol POL STD REG MIN SQUAD27
117 Gajowniczek Paweł POL PRO REG MIN SQUAD8
118 Stepaniuk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD8
119 Jaśkiewicz Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
120 Bryniak Dariusz POL PRO REG MIN PREMATCH
121 Bury Dawid POL STD REG MAJ SQUAD22
122 Świderski Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD25
123 Krawczyk Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
124 Luty Witold POL PRO REG MIN PREMATCH
125 Wojcieszek Marcin POL STD REG MIN SQUAD17
126 Nosko Przemysław POL PRO REG MIN SQUAD23
127 Szalek Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD23
128 Mosiek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
129 Eidrigevicius Ignacy POL PRO REG MIN SQUAD38
130 Grabowski Jaroslaw POL PRO REG MIN SQUAD39
131 Cudny Michal POL OPN REG MAJ SQUAD18
132 Niklasiński Rafał POL PCC REG MIN SQUAD23
133 Szczęsny Bartosz POL STD REG MAJ SQUAD3
134 Ostrowski Daniel POL POP REG MIN SQUAD3
135 Gałązka Marcin POL CLA REG MIN SQUAD3
136 Popiołek Grzegorz POL PCC REG MIN SQUAD40
137 Paluszek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
138 Kołodziejczyk Wiktor POL PRO REG MIN SQUAD31
139 Koronkiewicz Michał POL STD REG MIN PREMATCH
140 Abel Radosław POL PRO REG MIN SQUAD17
141 Łuczakowski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD32
142 Rzemiński Robert POL PRO REG MIN SQUAD28
143 Wisniewski Maciej POL PRO REG MIN SQUAD17
144 Gandziarski Marcin POL CLA REG MIN SQUAD39
145 Sadlon Bartosz POL PCC REG MIN PREMATCH
146 Dylowicz Łukasz POL STD REG MIN SQUAD24
147 Zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD37
148 Wichary Andrzej POL PCC REG MIN SQUAD32
149 Gonciarz Michał POL PRO REG MIN SQUAD34
150 Mikeska Szymon POL STD REG MIN SQUAD31
151 Marcela Przemysław POL POP REG MIN SQUAD31
152 Sokołowski Leszek POL CLA REG MIN SQUAD31
153 Bogdański Michał POL STD REG MIN SQUAD33
154 Haręża Damian POL PCC REG MIN SQUAD33
155 Maciąg Piotr POL PRO REG MIN SQUAD13
156 Woliński Emil POL STD REG MIN SQUAD13
157 Warchoł Rafał POL STD REG MIN SQUAD33
158 Niewiadomski Piotr POL PCC REG MIN SQUAD1
159 Kochan Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD20
160 Kosinski Tomek POL STD REG MIN SQUAD20
161 Nowak Marcin POL PRO REG MIN SQUAD20
162 Borkowski Łukasz POL PRO REG MIN SQUAD40
163 Putseyeu Anatoli POL POP REG MIN SQUAD1
164 Jurkowski Marcin Jurkowski POL PRO REG MIN SQUAD34
165 Jurkowski Adam POL PRO REG MIN SQUAD34
166 Pietrzak Maciej-Roch POL OPN REG MAJ SQUAD35
167 Górski Dominik Górski POL CLA REG MIN SQUAD39
168 Krauze Marek POL CLA REG MIN PREMATCH
169 Cierpica Tomasz POL PCC REG MIN SQUAD32
170 Słodkowski-Struzik Przemek POL STD REG MIN SQUAD11
171 Paluszyński Paweł POL STD REG MIN SQUAD18
172 Ruciński Adam POL PRO REG MIN SQUAD40
173 Żyto Wojciech POL OPN REG MAJ SQUAD35
174 Zbyszek Koprowski POL PRO REG MIN SQUAD28
175 Rybka Mateusz POL STD REG MIN SQUAD40
176 Bugajski Łukasz POL STD REG MIN SQUAD34
177 Jewiec Piotr POL STD REG MAJ PREMATCH
178 Stolarek Adam POL PRO REG MIN SQUAD17
179 Skowron Marcin POL PCC REG MIN PREMATCH
180 Tański Tomasz POL STD REG MIN SQUAD27
181 Skrajny Antoni POL OPN REG MAJ SQUAD20
182 Łukasz Borkowski POL PRO REG MIN SQUAD10
183 Szydełko Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD28
184 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD9
185 Mokwiński Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD19
186 Tausiewicz Marcin POL OPN REG MAJ SQUAD37
187 Samson Piotr POL PRO REG MIN SQUAD16
188 RAWSKI MACIEJ POL PRO REG MIN SQUAD30
189 Witkowski Paweł POL CLA REG MIN SQUAD38
190 Byra Tomasz POL STD REG MIN SQUAD30
191 Muniak Maciej POL STD REG MAJ SQUAD19
192 Rypień Szymon POL PRO REG MIN SQUAD15
193 Zajączkowski Krzysztof Zajączkowski POL STD REG MIN SQUAD13
194 Radulski Marek Radulski POL OPN REG MAJ SQUAD13
195 Prorok Paweł POL STD REG MIN SQUAD15
196 Radulski Sławomir POL STD REG MIN SQUAD13
197 Krupinski Aleksander Krupinski POL STD REG MIN PREMATCH
198 Węglarczyk Mariusz POL STD REG MIN SQUAD14
199 Węglarczyk Mariusz POL PCC REG MIN SQUAD27
200 Michalik Krzysztof Michalik POL STD REG MAJ SQUAD19
201 JAKUBOWSKI Paweł POL PRO REG MIN SQUAD19
202 Stawiarski Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
203 Hoczyk Andrzej POL STD REG MIN SQUAD12
204 Brudnicki Rafał POL STD REG MIN SQUAD15
205 Kwaśniński Marcin POL PRO REG MIN SQUAD11
206 Dudziński Marcin POL STD REG MIN SQUAD12
207 Pasek Albert POL PRO REG MIN SQUAD18
208 BRZEZIŃSKI DARIUSZ POL STD REG MAJ SQUAD14
209 Furmańsi Radosław POL STD REG MIN PREMATCH
210 Rudnicki Marcin POL PRO REG MIN SQUAD17
211 Filipiak Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD12
212 Pojda Rafał POL PRO REG MIN SQUAD18
213 Włoczewski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
214 Tusinski Kamil POL PRO REG MIN SQUAD5
215 Kaźmierowski Rafał POL PCC REG MAJ SQUAD12
216 Zaworski Radosław POL OPN SEN MAJ SQUAD27
217 Ostrzycki Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD36
218 Chmielewski Sławomir POL CLA SEN MIN SQUAD40
219 Klaga Janusz POL STD SEN MIN SQUAD16
220 Łoziński Paweł POL STD SEN MIN SQUAD4
221 Żbikowski Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD5
222 Zaytsev Yury RUS CLA SEN MIN SQUAD2
223 Madajewski Leszek POL STD SEN MAJ PREMATCH
224 Bojanowski Piotr Bojanowski POL PRO SEN MIN PREMATCH
225 Sobolewski Piotr POL STD SEN MIN SQUAD10
226 Markowski Robert POL STD SEN MIN SQUAD17
227 Czubasiewicz Jacek POL STD SEN MIN SQUAD11
228 Szuliński Adam POL OPN SEN MAJ SQUAD6
229 Ludwin Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD9
230 Zawada Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD33
231 Biedermann Chris POL CLA SEN MIN SQUAD5
232 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD2
233 Buszkiewicz Lechoslaw POL OPN SEN MAJ SQUAD6
234 Dabrowski Darek CZECZE POL STD SEN MIN PREMATCH
235 Duda Mariusz POL STD SEN MAJ PREMATCH
236 Kaczmarek Wojciech POL PRO SEN MIN SQUAD36
237 Brodowicz Jarosław POL PRO SEN MIN SQUAD2
238 Magda Mirosław POL STD SEN MIN SQUAD28
239 Szołkowski Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD37
240 Czarnecki Rafał POL OPN SEN MAJ PREMATCH
241 Stanclik Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD37
242 Wyzgała Robert POL PCC SEN MIN SQUAD39
243 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD28
244 Czauderna Slawomir POL OPN SEN MAJ SQUAD18
245 Wadełek Paweł POL STD SEN MIN SQUAD32
246 Kaniewski Andrzej POL STD SEN MIN SQUAD9
247 Bereś Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD35
248 Klaczynski Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD19
249 Panieński Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD19
250 Jürgen Braun GER PRO SEN MIN SQUAD26
251 Cichoń Artur POL PRO SEN MIN SQUAD14
252 Łaptaś Łukasz POL CLA SEN MIN PREMATCH
253 Turakiewicz Leszek POL STD SEN MIN SQUAD24
254 Dmoch Wojciech POL CLA SEN MIN SQUAD30
255 ŚWIĄTEK JANUSZ POL OPN SEN MAJ SQUAD35
256 Armin Terving GER PRO SEN MIN SQUAD26
257 Kaczyński Krzysztof POL PRO SEN MIN SQUAD22
258 Unold Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD18
259 Kopiec Marian POL PRO SSE MIN PREMATCH
260 Gołąb Tadeusz POL OPN SSE MAJ SQUAD4
261 Burzec Wieslaw POL STD SSE MIN SQUAD8
262 Berezowski Paweł POL PRO SSE MIN PREMATCH
263 Sanecznik Krzysztof POL STD SSE MIN SQUAD4
264 Górka Tadeusz POL PRO SSE MIN PREMATCH
265 Połoński Krzysztof POL PRO SSE MIN SQUAD2
266 Namysł Grzegorz POL PRO SSE MIN SQUAD2
267 Kurczewski Slavek RSA STD SSE MAJ SQUAD8
268 Kicerman Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD36
269 Kuliś Janusz POL OPN SSE MIN PREMATCH
270 Koput Jurand POL OPN SSE MAJ SQUAD6
271 Pikul Adam POL PRO SSE MIN PREMATCH