Zawodnicy

Lp. Zawodnik Reg. Dyw. Kat. Fak. Sqd.
1 Abel Radosław POL PRO REG MIN SQUAD17
2 Academy Double Miss POL STD REG MIN TEAMS
3 Adamiak Piotr POL STD REG MIN PREMATCH
4 Adrian Samson POL PRO JUN MIN SQUAD16
5 Armin Terving GER PRO SEN MIN SQUAD26
6 Bajdan Tomasz POL PCC REG MIN PREMATCH
7 Balcerek Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
8 Barwicki Karol POL STD REG MIN SQUAD27
9 Beacroft Ben GBR PRO REG MIN SQUAD8
10 Berezowski Paweł POL PRO SSE MIN PREMATCH
11 Bereś Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD35
12 Betlej Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD29
13 Biedermann Chris POL CLA SEN MIN SQUAD5
14 Biegaj Michal POL STD REG MAJ SQUAD6
15 Biliński Rafał POL STD REG MIN SQUAD31
16 Bismor Dariusz POL PRO REG MIN SQUAD37
17 Bocheńska Aneta POL STD LAD MIN SQUAD36
18 Bogaczewski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD24
19 Bogdański Michał POL STD REG MIN SQUAD33
20 Bojanowski Piotr Bojanowski POL PRO SEN MIN PREMATCH
21 Borkowski Łukasz POL PRO REG MIN SQUAD40
22 Bończa Tomaszeski Nikodem POL PRO REG MIN SQUAD12
23 Brodowicz Jarosław POL PRO SEN MIN SQUAD2
24 Brudnicki Rafał POL STD REG MIN SQUAD15
25 Bryniak Dariusz POL PRO REG MIN PREMATCH
26 BRZEZIŃSKI DARIUSZ POL STD REG MAJ SQUAD14
27 Bugajski Łukasz POL STD REG MIN SQUAD34
28 Bury Dawid POL STD REG MAJ SQUAD22
29 Burzec Wieslaw POL STD SSE MIN SQUAD8
30 Buszkiewicz Lechoslaw POL OPN SEN MAJ SQUAD6
31 Byra Tomasz POL STD REG MIN SQUAD30
32 Chmielewski Sławomir POL CLA SEN MIN SQUAD40
33 Cias Mikoaj POL STD REG MAJ SQUAD7
34 Cichoń Artur POL PRO SEN MIN SQUAD14
35 Cierpica Tomasz POL PCC REG MIN SQUAD32
36 Ciurzyński Paweł POL PRO REG MIN SQUAD16
37 Cudny Michal POL OPN REG MAJ SQUAD18
38 Czarnecki Rafał POL OPN SEN MAJ PREMATCH
39 Czauderna Slawomir POL OPN SEN MAJ SQUAD18
40 Czechowicz Christian BUL POP REG MIN PREMATCH
41 Czubasiewicz Jacek POL STD SEN MIN SQUAD11
42 Dabrowski Darek CZECZE POL STD SEN MIN PREMATCH
43 Dabrowski Juliusz POL PRO REG MAJ SQUAD7
44 Danieluk Paweł POL PRO REG MIN PREMATCH
45 Dmoch Wojciech POL CLA SEN MIN SQUAD30
46 Drożdż Halinka POL STD LAD MIN PREMATCH
47 Duczek Piotr POL STD REG MAJ SQUAD11
48 Duda Mariusz POL STD SEN MAJ PREMATCH
49 Dudziński Marcin POL STD REG MIN SQUAD12
50 Dylowicz Łukasz POL STD REG MIN SQUAD24
51 Eidrigevicius Ignacy POL PRO REG MIN SQUAD38
52 Emilia Kabatek GER PRO LAD MIN SQUAD26
53 Filipczak Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD11
54 Filipiak Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD12
55 Furmańsi Radosław POL STD REG MIN PREMATCH
56 Gajowniczek Paweł POL PRO REG MIN SQUAD8
57 GALANCIAK Przemysław POL PRO REG MIN PREMATCH
58 Gandziarski Marcin POL CLA REG MIN SQUAD39
59 Gardian Michał POL PRO REG MIN SQUAD8
60 Gałązka Marcin POL CLA REG MIN SQUAD3
61 Górka Tadeusz POL PRO SSE MIN PREMATCH
62 Górski Dominik Górski POL CLA REG MIN SQUAD39
63 Girycki Rafał POL PRO REG MIN SQUAD21
64 Golas Marcin POL PCC REG MIN SQUAD21
65 Golasz Przemysław POL POP REG MIN SQUAD25
66 Gonciarz Michał POL PRO REG MIN SQUAD34
67 Gołąb Tadeusz POL OPN SSE MAJ SQUAD4
68 Grabowski Jaroslaw POL PRO REG MIN SQUAD39
69 Gądek Wojciech POL PRO REG MIN PREMATCH
70 Haręża Damian POL PCC REG MIN SQUAD33
71 Heck Michał POL PCC REG MIN SQUAD10
72 Helbin Gabi POL STD LAD MIN SQUAD29
73 Helbin Bartek POL STD REG MAJ SQUAD29
74 Hinc Rafał POL PRO REG MIN SQUAD16
75 Hoczyk Andrzej POL STD REG MIN SQUAD12
76 Holtz Paulina POL STD LAD MIN SQUAD39
77 Horna Paweł POL PRO REG MIN SQUAD1
78 Hubicka Jolanta POL STD LAD MIN SQUAD36
79 JAKUBOWSKI Paweł POL PRO REG MIN SQUAD19
80 Janc Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD27
81 Jaśkiewicz Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
82 Jürgen Braun GER PRO SEN MIN SQUAD26
83 Jewiec Piotr POL STD REG MAJ PREMATCH
84 Jurkowski Marcin Jurkowski POL PRO REG MIN SQUAD34
85 Jurkowski Adam POL PRO REG MIN SQUAD34
86 Kaczmarczyk Sebastian POL PRO JUN MIN PREMATCH
87 Kaczmarek Wojciech POL PRO SEN MIN SQUAD36
88 Kaczyński Krzysztof POL PRO SEN MIN SQUAD22
89 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD38
90 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD4
91 Kaniewski Andrzej POL STD SEN MIN SQUAD9
92 Kaźmierowski Rafał POL PCC REG MAJ SQUAD12
93 Kicerman Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD36
94 Klaczynski Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD19
95 Klaga Janusz POL STD SEN MIN SQUAD16
96 Kochan Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD20
97 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD28
98 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD2
99 Komorowski Jakub POL PRO REG MIN SQUAD33
100 Kopiec Marian POL PRO SSE MIN PREMATCH
101 Koput Jurand POL OPN SSE MAJ SQUAD6
102 Koronkiewicz Michał POL STD REG MIN PREMATCH
103 Kosinski Tomek POL STD REG MIN SQUAD20
104 Kołodziejczyk Wiktor POL PRO REG MIN SQUAD31
105 Kołodziejski Zbigniew POL STD REG MIN SQUAD25
106 Krauze Marek POL CLA REG MIN PREMATCH
107 Krawczyk Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
108 Krawczyk Kamil POL PCC REG MIN PREMATCH
109 Krupinski Aleksander Krupinski POL STD REG MIN PREMATCH
110 Książek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD3
111 Kubicz Zbigniew POL PRO REG MIN PREMATCH
112 Kudliński Jakub POL CLA REG MIN PREMATCH
113 Kujaszewski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD3
114 Kuliś Janusz POL OPN SSE MIN PREMATCH
115 Kurczewski Slavek RSA STD SSE MAJ SQUAD8
116 Kusz Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD16
117 Kwaśniński Marcin POL PRO REG MIN SQUAD11
118 Lipiński Mariusz POL POP REG MIN SQUAD26
119 Lipka Maciej POL POP REG MIN SQUAD14
120 Lipka Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD7
121 Lotko-Łozińska Aniela POL PRO LAD MIN SQUAD4
122 Ludwin Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD9
123 Luty Witold POL PRO REG MIN PREMATCH
124 Maciejczyk Bartosz POL STD REG MIN SQUAD29
125 Maciąg Piotr POL PRO REG MIN SQUAD13
126 Madajewski Leszek POL STD SEN MAJ PREMATCH
127 Magda Mirosław POL STD SEN MIN SQUAD28
128 Majewski Arkadiusz POL PRO REG MIN SQUAD1
129 malicki Kacper POL PRO REG MIN SQUAD15
130 Marcela Przemysław POL POP REG MIN SQUAD31
131 Marcińczyk Anna POL PRO LAD MIN SQUAD30
132 Marcińczyk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD30
133 Markowski Robert POL STD SEN MIN SQUAD17
134 Małyszka Robert POL PCC REG MIN SQUAD5
135 Michael Lohmann GER CLA REG MIN PREMATCH
136 Michalik Krzysztof Michalik POL STD REG MAJ SQUAD19
137 Michałowicz Weronika POL STD LAD MIN SQUAD32
138 Michałowski Krzysztof POL OPN REG MAJ SQUAD6
139 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
140 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD9
141 Mikeska Szymon POL STD REG MIN SQUAD31
142 Minkowski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
143 Mizuro Maciej POL POP REG MIN SQUAD25
144 Moder Paweł POL OPN REG MAJ SQUAD25
145 Mokwiński Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD19
146 Mosiek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
147 Mróz Marcin POL PRO REG MIN SQUAD22
148 Mróz Krystyna POL STD LAD MIN SQUAD22
149 Muniak Maciej POL STD REG MAJ SQUAD19
150 Murzydło Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD12
151 Nadolski Igor BLR PRO REG MIN SQUAD1
152 Namysł Grzegorz POL PRO SSE MIN SQUAD2
153 Niewiadomski Piotr POL PCC REG MIN SQUAD1
154 Niklasiński Rafał POL PCC REG MIN SQUAD23
155 Nosko Przemysław POL PRO REG MIN SQUAD23
156 Nowak Marcin POL PRO REG MIN SQUAD20
157 Nowarski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD38
158 Omielczenko Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD5
159 OSTROWSKI Andrzej POL STD REG MIN PREMATCH
160 Ostrowski Daniel POL POP REG MIN SQUAD3
161 Ostrzycki Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD36
162 Paluszek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
163 Paluszyński Paweł POL STD REG MIN SQUAD18
164 Panieński Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD19
165 Pasek Albert POL PRO REG MIN SQUAD18
166 Pawlik Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
167 Pawlik Celina POL OPN LAD MAJ SQUAD3
168 Piasecki Artur POL STD REG MAJ PREMATCH
169 Piech Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD11
170 Pietrzak Maciej-Roch POL OPN REG MAJ SQUAD35
171 Pikul Adam POL PRO SSE MIN PREMATCH
172 Piętak Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD24
173 Pogorzelski Krystian POL PRO REG MIN SQUAD13
174 Pojda Rafał POL PRO REG MIN SQUAD18
175 Popiołek Grzegorz POL PCC REG MIN SQUAD40
176 Połoński Krzysztof POL PRO SSE MIN SQUAD2
177 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
178 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
179 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD7
180 Procyk Piotr POL PRO REG MIN SQUAD7
181 Prorok Paweł POL STD REG MIN SQUAD15
182 Putseyeu Anatoli POL POP REG MIN SQUAD1
183 Radulski Sławomir POL STD REG MIN SQUAD13
184 Radulski Marek Radulski POL OPN REG MAJ SQUAD13
185 RAWSKI MACIEJ POL PRO REG MIN SQUAD30
186 Roszkowski Piotr POL OPN REG MAJ SQUAD21
187 Rożek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD15
188 Ruciński Adam POL PRO REG MIN SQUAD40
189 Rudnicki Marcin POL PRO REG MIN SQUAD17
190 Rybka Mateusz POL STD REG MIN SQUAD40
191 Rypień Szymon POL PRO REG MIN SQUAD15
192 Rzemiński Robert POL PRO REG MIN SQUAD28
193 Sadlon Bartosz POL PCC REG MIN PREMATCH
194 Samson Piotr POL PRO REG MIN SQUAD16
195 Sanecznik Krzysztof POL STD SSE MIN SQUAD4
196 Sieczka Adam POL PRO JUN MIN PREMATCH
197 Sieczka Karol POL PRO JUN MIN PREMATCH
198 Sienkiewicz Piotr POL STD JUN MIN SQUAD34
199 Sinnep Sigrid EST OPN LAD MIN PREMATCH
200 Skowron Marcin POL PCC REG MIN PREMATCH
201 Skrajny Antoni POL OPN REG MAJ SQUAD20
202 Skwarek Anna POL STD LAD MIN PREMATCH
203 Smalcerz Paweł POL PRO REG MIN SQUAD7
204 Sobolewski Piotr POL STD SEN MIN SQUAD10
205 Sokołowski Leszek POL CLA REG MIN SQUAD31
206 Sowa Tomasz POL PRO REG MIN PREMATCH
207 Stanclik Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD37
208 Staszczyk Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD29
209 Stawiarski Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
210 stelmaszczyk marek POL OPN REG MAJ SQUAD9
211 Stepaniuk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD8
212 Stephanie Kieninger SUI PRO LAD MIN PREMATCH
213 Stolarek Adam POL PRO REG MIN SQUAD17
214 Szalek Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD23
215 Szczechla Maciej POL PRO REG MIN SQUAD24
216 SZCZEPANIAK Mariusz POL STD REG MIN PREMATCH
217 Szczygielski Maciej POL STD REG MAJ SQUAD6
218 Szczęsna Anna POL STD LAD MIN SQUAD2
219 Szczęsny Bartosz POL STD REG MAJ SQUAD3
220 Szostek Rafał POL PRO REG MAJ PREMATCH
221 Szołkowski Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD37
222 Szuliński Adam POL OPN SEN MAJ SQUAD6
223 Szydełko Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD28
224 Szymanek Sonia POL STD LAD MIN SQUAD20
225 Szymański Paweł POL PCC REG MIN SQUAD20
226 Szymański Paweł POL PCC REG MAJ SQUAD1
227 Szyszka Amadeusz POL POP REG MIN SQUAD22
228 Szyszka Amadeusz POL PCC REG MIN SQUAD9
229 Słodkowski-Struzik Przemek POL STD REG MIN SQUAD11
230 Tabaszewska Agnieszka POL STD LAD MIN SQUAD35
231 Tausiewicz Marcin POL OPN REG MAJ SQUAD37
232 Tański Tomasz POL STD REG MIN SQUAD27
233 Turakiewicz Leszek POL STD SEN MIN SQUAD24
234 Tusinski Kamil POL PRO REG MIN SQUAD5
235 Unold Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD18
236 Viola Moser GER PRO LAD MIN SQUAD26
237 Wadełek Paweł POL STD SEN MIN SQUAD32
238 Warchoł Rafał POL STD REG MIN SQUAD33
239 Wardęcki Adam Wardęcki POL OPN REG MAJ SQUAD14
240 Wichary Andrzej POL PCC REG MIN SQUAD32
241 Wielechowski Mirosław POL PRO REG MIN SQUAD5
242 Wilczynski Artur POL STD REG MIN SQUAD10
243 Wisniewski Maciej POL PRO REG MIN SQUAD17
244 Witkowska Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD38
245 Witkowski Paweł POL CLA REG MIN SQUAD38
246 Wojcieszek Marcin POL STD REG MIN SQUAD17
247 Woliński Emil POL STD REG MIN SQUAD13
248 Wydra Damian POL POP JUN MIN SQUAD4
249 Wyzgała Robert POL PCC SEN MIN SQUAD39
250 Włoczewski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
251 Włoczewski Mateusz POL PRO JUN MIN PREMATCH
252 Węglarczyk Mariusz POL STD REG MIN SQUAD14
253 Węglarczyk Mariusz POL PCC REG MIN SQUAD27
254 Zajączkowski Krzysztof Zajączkowski POL STD REG MIN SQUAD13
255 zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD14
256 Zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD37
257 Zawada Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD33
258 Zaworski Radosław POL OPN SEN MAJ SQUAD27
259 Zaytsev Yury RUS CLA SEN MIN SQUAD2
260 Zbyszek Koprowski POL PRO REG MIN SQUAD28
261 Zdral Przemyslaw POL PRO REG MIN PREMATCH
262 Zieliński Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD15
263 Łaptaś Łukasz POL CLA SEN MIN PREMATCH
264 Łoziński Paweł POL STD SEN MIN SQUAD4
265 Łuczakowski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD32
266 Łukasz Borkowski POL PRO REG MIN SQUAD10
267 Świderski Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD25
268 ŚWIĄTEK JANUSZ POL OPN SEN MAJ SQUAD35
269 Żbikowski Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD5
270 Żyto Wojciech POL OPN REG MAJ SQUAD35
271 Ćwikowski Hubert POL PRO REG MIN SQUAD9