Zawodnicy

Lp. Zawodnik Reg. Dyw. Kat. Fak. Sqd.
1 Moder Paweł POL OPN REG MAJ SQUAD25
2 Zaworski Radosław POL OPN SEN MAJ SQUAD27
3 Cudny Michal POL OPN REG MAJ SQUAD18
4 Skrajny Antoni POL OPN REG MAJ SQUAD20
5 Czauderna Slawomir POL OPN SEN MAJ SQUAD18
6 Szczęsny Bartosz POL STD REG MAJ SQUAD3
7 Czarnecki Rafał POL OPN SEN MAJ PREMATCH
8 Muniak Maciej POL STD REG MAJ SQUAD19
9 Pawlik Celina POL OPN LAD MAJ SQUAD3
10 Gołąb Tadeusz POL OPN SSE MAJ SQUAD4
11 Michalik Krzysztof Michalik POL STD REG MAJ SQUAD19
12 ŚWIĄTEK JANUSZ POL OPN SEN MAJ SQUAD35
13 Pietrzak Maciej-Roch POL OPN REG MAJ SQUAD35
14 Helbin Bartek POL STD REG MAJ SQUAD29
15 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD2
16 Michałowski Krzysztof POL OPN REG MAJ SQUAD6
17 Kaźmierowski Rafał POL PCC REG MAJ SQUAD12
18 Biegaj Michal POL STD REG MAJ SQUAD6
19 Bereś Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD35
20 BRZEZIŃSKI DARIUSZ POL STD REG MAJ SQUAD14
21 Bury Dawid POL STD REG MAJ SQUAD22
22 Dabrowski Juliusz POL PRO REG MAJ SQUAD7
23 Cias Mikoaj POL STD REG MAJ SQUAD7
24 Szczygielski Maciej POL STD REG MAJ SQUAD6
25 Koput Jurand POL OPN SSE MAJ SQUAD6
26 Duda Mariusz POL STD SEN MAJ PREMATCH
27 Tausiewicz Marcin POL OPN REG MAJ SQUAD37
28 Buszkiewicz Lechoslaw POL OPN SEN MAJ SQUAD6
29 Szuliński Adam POL OPN SEN MAJ SQUAD6
30 Radulski Marek Radulski POL OPN REG MAJ SQUAD13
31 Roszkowski Piotr POL OPN REG MAJ SQUAD21
32 Kurczewski Slavek RSA STD SSE MAJ SQUAD8
33 Szostek Rafał POL PRO REG MAJ PREMATCH
34 Szymański Paweł POL PCC REG MAJ SQUAD1
35 Wardęcki Adam Wardęcki POL OPN REG MAJ SQUAD14
36 Piasecki Artur POL STD REG MAJ PREMATCH
37 Duczek Piotr POL STD REG MAJ SQUAD11
38 Żyto Wojciech POL OPN REG MAJ SQUAD35
39 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD28
40 Jewiec Piotr POL STD REG MAJ PREMATCH
41 Madajewski Leszek POL STD SEN MAJ PREMATCH
42 stelmaszczyk marek POL OPN REG MAJ SQUAD9
43 Lotko-Łozińska Aniela POL PRO LAD MIN SQUAD4
44 Piętak Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD24
45 Luty Witold POL PRO REG MIN PREMATCH
46 Hinc Rafał POL PRO REG MIN SQUAD16
47 Magda Mirosław POL STD SEN MIN SQUAD28
48 Brodowicz Jarosław POL PRO SEN MIN SQUAD2
49 Berezowski Paweł POL PRO SSE MIN PREMATCH
50 Armin Terving GER PRO SEN MIN SQUAD26
51 Kusz Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD16
52 Viola Moser GER PRO LAD MIN SQUAD26
53 Wydra Damian POL POP JUN MIN SQUAD4
54 Sanecznik Krzysztof POL STD SSE MIN SQUAD4
55 Łoziński Paweł POL STD SEN MIN SQUAD4
56 SZCZEPANIAK Mariusz POL STD REG MIN PREMATCH
57 Emilia Kabatek GER PRO LAD MIN SQUAD26
58 Jürgen Braun GER PRO SEN MIN SQUAD26
59 Horna Paweł POL PRO REG MIN SQUAD1
60 Golasz Przemysław POL POP REG MIN SQUAD25
61 Minkowski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
62 Wilczynski Artur POL STD REG MIN SQUAD10
63 Szyszka Amadeusz POL POP REG MIN SQUAD22
64 Szyszka Amadeusz POL PCC REG MIN SQUAD9
65 Kujaszewski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD3
66 GALANCIAK Przemysław POL PRO REG MIN PREMATCH
67 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD4
68 Helbin Gabi POL STD LAD MIN SQUAD29
69 OSTROWSKI Andrzej POL STD REG MIN PREMATCH
70 Sobolewski Piotr POL STD SEN MIN SQUAD10
71 Kudliński Jakub POL CLA REG MIN PREMATCH
72 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
73 Majewski Arkadiusz POL PRO REG MIN SQUAD1
74 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
75 Skwarek Anna POL STD LAD MIN PREMATCH
76 Adamiak Piotr POL STD REG MIN PREMATCH
77 Lipiński Mariusz POL POP REG MIN SQUAD26
78 Nadolski Igor BLR PRO REG MIN SQUAD1
79 Szczechla Maciej POL PRO REG MIN SQUAD24
80 Golas Marcin POL PCC REG MIN SQUAD21
81 Książek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD3
82 Kuliś Janusz POL OPN SSE MIN PREMATCH
83 Heck Michał POL PCC REG MIN SQUAD10
84 Bojanowski Piotr Bojanowski POL PRO SEN MIN PREMATCH
85 Procyk Piotr POL PRO REG MIN SQUAD7
86 Komorowski Jakub POL PRO REG MIN SQUAD33
87 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
88 Zaytsev Yury RUS CLA SEN MIN SQUAD2
89 Biliński Rafał POL STD REG MIN SQUAD31
90 Żbikowski Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD5
91 Girycki Rafał POL PRO REG MIN SQUAD21
92 Zdral Przemyslaw POL PRO REG MIN PREMATCH
93 Drożdż Halinka POL STD LAD MIN PREMATCH
94 Kaczmarczyk Sebastian POL PRO JUN MIN PREMATCH
95 Kubicz Zbigniew POL PRO REG MIN PREMATCH
96 Nowarski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD38
97 Beacroft Ben GBR PRO REG MIN SQUAD8
98 Bajdan Tomasz POL PCC REG MIN PREMATCH
99 Bismor Dariusz POL PRO REG MIN SQUAD37
100 Kopiec Marian POL PRO SSE MIN PREMATCH
101 Academy Double Miss POL STD REG MIN TEAMS
102 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD7
103 Szymański Paweł POL PCC REG MIN SQUAD20
104 zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD14
105 Ludwin Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD9
106 Ćwikowski Hubert POL PRO REG MIN SQUAD9
107 Biedermann Chris POL CLA SEN MIN SQUAD5
108 Wielechowski Mirosław POL PRO REG MIN SQUAD5
109 Balcerek Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
110 Sinnep Sigrid EST OPN LAD MIN PREMATCH
111 Danieluk Paweł POL PRO REG MIN PREMATCH
112 Czechowicz Christian BUL POP REG MIN PREMATCH
113 Bończa Tomaszeski Nikodem POL PRO REG MIN SQUAD12
114 malicki Kacper POL PRO REG MIN SQUAD15
115 Sieczka Karol POL PRO JUN MIN PREMATCH
116 Bryniak Dariusz POL PRO REG MIN PREMATCH
117 Burzec Wieslaw POL STD SSE MIN SQUAD8
118 Kaniewski Andrzej POL STD SEN MIN SQUAD9
119 Kaczyński Krzysztof POL PRO SEN MIN SQUAD22
120 Kołodziejski Zbigniew POL STD REG MIN SQUAD25
121 Świderski Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD25
122 Krawczyk Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
123 Michael Lohmann GER CLA REG MIN PREMATCH
124 Tabaszewska Agnieszka POL STD LAD MIN SQUAD35
125 Turakiewicz Leszek POL STD SEN MIN SQUAD24
126 Pawlik Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
127 Gądek Wojciech POL PRO REG MIN PREMATCH
128 Smalcerz Paweł POL PRO REG MIN SQUAD7
129 Jaśkiewicz Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
130 Stepaniuk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD8
131 Gajowniczek Paweł POL PRO REG MIN SQUAD8
132 Witkowska Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD38
133 Sowa Tomasz POL PRO REG MIN PREMATCH
134 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD38
135 Dmoch Wojciech POL CLA SEN MIN SQUAD30
136 Gardian Michał POL PRO REG MIN SQUAD8
137 Filipczak Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD11
138 Połoński Krzysztof POL PRO SSE MIN SQUAD2
139 Panieński Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD19
140 Klaczynski Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD19
141 Namysł Grzegorz POL PRO SSE MIN SQUAD2
142 Lipka Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD7
143 Bogaczewski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD24
144 Barwicki Karol POL STD REG MIN SQUAD27
145 Mizuro Maciej POL POP REG MIN SQUAD25
146 Abel Radosław POL PRO REG MIN SQUAD17
147 Mosiek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
148 Eidrigevicius Ignacy POL PRO REG MIN SQUAD38
149 Grabowski Jaroslaw POL PRO REG MIN SQUAD39
150 Niklasiński Rafał POL PCC REG MIN SQUAD23
151 Wyzgała Robert POL PCC SEN MIN SQUAD39
152 Ostrowski Daniel POL POP REG MIN SQUAD3
153 Gałązka Marcin POL CLA REG MIN SQUAD3
154 Hubicka Jolanta POL STD LAD MIN SQUAD36
155 Popiołek Grzegorz POL PCC REG MIN SQUAD40
156 Mikeska Szymon POL STD REG MIN SQUAD31
157 Stanclik Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD37
158 Szołkowski Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD37
159 Marcela Przemysław POL POP REG MIN SQUAD31
160 Szalek Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD23
161 Szymanek Sonia POL STD LAD MIN SQUAD20
162 Nosko Przemysław POL PRO REG MIN SQUAD23
163 Łuczakowski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD32
164 Rzemiński Robert POL PRO REG MIN SQUAD28
165 Wisniewski Maciej POL PRO REG MIN SQUAD17
166 Gandziarski Marcin POL CLA REG MIN SQUAD39
167 Sadlon Bartosz POL PCC REG MIN PREMATCH
168 Wadełek Paweł POL STD SEN MIN SQUAD32
169 Michałowicz Weronika POL STD LAD MIN SQUAD32
170 Dylowicz Łukasz POL STD REG MIN SQUAD24
171 Zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD37
172 Wichary Andrzej POL PCC REG MIN SQUAD32
173 Kołodziejczyk Wiktor POL PRO REG MIN SQUAD31
174 Paluszek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
175 Szczęsna Anna POL STD LAD MIN SQUAD2
176 Sokołowski Leszek POL CLA REG MIN SQUAD31
177 Holtz Paulina POL STD LAD MIN SQUAD39
178 Górski Dominik Górski POL CLA REG MIN SQUAD39
179 Jurkowski Adam POL PRO REG MIN SQUAD34
180 Jurkowski Marcin Jurkowski POL PRO REG MIN SQUAD34
181 Bogdański Michał POL STD REG MIN SQUAD33
182 Haręża Damian POL PCC REG MIN SQUAD33
183 Maciąg Piotr POL PRO REG MIN SQUAD13
184 Woliński Emil POL STD REG MIN SQUAD13
185 Warchoł Rafał POL STD REG MIN SQUAD33
186 Zawada Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD33
187 Niewiadomski Piotr POL PCC REG MIN SQUAD1
188 Kochan Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD20
189 Kosinski Tomek POL STD REG MIN SQUAD20
190 Nowak Marcin POL PRO REG MIN SQUAD20
191 Borkowski Łukasz POL PRO REG MIN SQUAD40
192 Gonciarz Michał POL PRO REG MIN SQUAD34
193 Bugajski Łukasz POL STD REG MIN SQUAD34
194 Pikul Adam POL PRO SSE MIN PREMATCH
195 Krauze Marek POL CLA REG MIN PREMATCH
196 Cierpica Tomasz POL PCC REG MIN SQUAD32
197 Kicerman Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD36
198 Kaczmarek Wojciech POL PRO SEN MIN SQUAD36
199 Słodkowski-Struzik Przemek POL STD REG MIN SQUAD11
200 Ostrzycki Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD36
201 Bocheńska Aneta POL STD LAD MIN SQUAD36
202 Paluszyński Paweł POL STD REG MIN SQUAD18
203 Ruciński Adam POL PRO REG MIN SQUAD40
204 Zbyszek Koprowski POL PRO REG MIN SQUAD28
205 Sienkiewicz Piotr POL STD JUN MIN SQUAD34
206 Chmielewski Sławomir POL CLA SEN MIN SQUAD40
207 Rybka Mateusz POL STD REG MIN SQUAD40
208 Putseyeu Anatoli POL POP REG MIN SQUAD1
209 Rożek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD15
210 Mróz Marcin POL PRO REG MIN SQUAD22
211 Pogorzelski Krystian POL PRO REG MIN SQUAD13
212 Rypień Szymon POL PRO REG MIN SQUAD15
213 Skowron Marcin POL PCC REG MIN PREMATCH
214 Zajączkowski Krzysztof Zajączkowski POL STD REG MIN SQUAD13
215 Prorok Paweł POL STD REG MIN SQUAD15
216 Radulski Sławomir POL STD REG MIN SQUAD13
217 Szydełko Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD28
218 Krupinski Aleksander Krupinski POL STD REG MIN PREMATCH
219 Dabrowski Darek CZECZE POL STD SEN MIN PREMATCH
220 Węglarczyk Mariusz POL STD REG MIN SQUAD14
221 Węglarczyk Mariusz POL PCC REG MIN SQUAD27
222 JAKUBOWSKI Paweł POL PRO REG MIN SQUAD19
223 Mróz Krystyna POL STD LAD MIN SQUAD22
224 Marcińczyk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD30
225 Czubasiewicz Jacek POL STD SEN MIN SQUAD11
226 Małyszka Robert POL PCC REG MIN SQUAD5
227 Ciurzyński Paweł POL PRO REG MIN SQUAD16
228 Klaga Janusz POL STD SEN MIN SQUAD16
229 Sieczka Adam POL PRO JUN MIN PREMATCH
230 Piech Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD11
231 Zieliński Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD15
232 Maciejczyk Bartosz POL STD REG MIN SQUAD29
233 Betlej Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD29
234 Lipka Maciej POL POP REG MIN SQUAD14
235 Janc Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD27
236 Omielczenko Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD5
237 Staszczyk Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD29
238 Marcińczyk Anna POL PRO LAD MIN SQUAD30
239 Stawiarski Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
240 Byra Tomasz POL STD REG MIN SQUAD30
241 Tański Tomasz POL STD REG MIN SQUAD27
242 Pasek Albert POL PRO REG MIN SQUAD18
243 Pojda Rafał POL PRO REG MIN SQUAD18
244 Stephanie Kieninger SUI PRO LAD MIN PREMATCH
245 Włoczewski Mateusz POL PRO JUN MIN PREMATCH
246 Włoczewski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
247 Furmańsi Radosław POL STD REG MIN PREMATCH
248 Murzydło Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD12
249 Rudnicki Marcin POL PRO REG MIN SQUAD17
250 Filipiak Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD12
251 Markowski Robert POL STD SEN MIN SQUAD17
252 Kwaśniński Marcin POL PRO REG MIN SQUAD11
253 Stolarek Adam POL PRO REG MIN SQUAD17
254 Wojcieszek Marcin POL STD REG MIN SQUAD17
255 Dudziński Marcin POL STD REG MIN SQUAD12
256 Tusinski Kamil POL PRO REG MIN SQUAD5
257 Brudnicki Rafał POL STD REG MIN SQUAD15
258 Cichoń Artur POL PRO SEN MIN SQUAD14
259 Łukasz Borkowski POL PRO REG MIN SQUAD10
260 Krawczyk Kamil POL PCC REG MIN PREMATCH
261 Górka Tadeusz POL PRO SSE MIN PREMATCH
262 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD9
263 Mokwiński Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD19
264 Adrian Samson POL PRO JUN MIN SQUAD16
265 Samson Piotr POL PRO REG MIN SQUAD16
266 RAWSKI MACIEJ POL PRO REG MIN SQUAD30
267 Unold Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD18
268 Witkowski Paweł POL CLA REG MIN SQUAD38
269 Hoczyk Andrzej POL STD REG MIN SQUAD12
270 Łaptaś Łukasz POL CLA SEN MIN PREMATCH
271 Koronkiewicz Michał POL STD REG MIN PREMATCH