Zawodnicy

Lp. Zawodnik Reg. Dyw. Kat. Fak. Sqd.
1 Nadolski Igor BLR PRO REG MIN SQUAD1
2 Czechowicz Christian BUL POP REG MIN PREMATCH
3 Sinnep Sigrid EST OPN LAD MIN PREMATCH
4 Beacroft Ben GBR PRO REG MIN SQUAD8
5 Jürgen Braun GER PRO SEN MIN SQUAD26
6 Emilia Kabatek GER PRO LAD MIN SQUAD26
7 Armin Terving GER PRO SEN MIN SQUAD26
8 Michael Lohmann GER CLA REG MIN PREMATCH
9 Viola Moser GER PRO LAD MIN SQUAD26
10 Michałowski Krzysztof POL OPN REG MAJ SQUAD6
11 Szuliński Adam POL OPN SEN MAJ SQUAD6
12 Buszkiewicz Lechoslaw POL OPN SEN MAJ SQUAD6
13 Majewski Arkadiusz POL PRO REG MIN SQUAD1
14 Kujaszewski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD3
15 Szyszka Amadeusz POL PCC REG MIN SQUAD9
16 Szyszka Amadeusz POL POP REG MIN SQUAD22
17 Gołąb Tadeusz POL OPN SSE MAJ SQUAD4
18 Sobolewski Piotr POL STD SEN MIN SQUAD10
19 Kudliński Jakub POL CLA REG MIN PREMATCH
20 Adamiak Piotr POL STD REG MIN PREMATCH
21 Skwarek Anna POL STD LAD MIN PREMATCH
22 Luty Witold POL PRO REG MIN PREMATCH
23 Szczygielski Maciej POL STD REG MAJ SQUAD6
24 Mizuro Maciej POL POP REG MIN SQUAD25
25 Kuliś Janusz POL OPN SSE MIN PREMATCH
26 Horna Paweł POL PRO REG MIN SQUAD1
27 Magda Mirosław POL STD SEN MIN SQUAD28
28 Piętak Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD24
29 Berezowski Paweł POL PRO SSE MIN PREMATCH
30 Wydra Damian POL POP JUN MIN SQUAD4
31 Sanecznik Krzysztof POL STD SSE MIN SQUAD4
32 Koput Jurand POL OPN SSE MAJ SQUAD6
33 Łoziński Paweł POL STD SEN MIN SQUAD4
34 SZCZEPANIAK Mariusz POL STD REG MIN PREMATCH
35 Dabrowski Juliusz POL PRO REG MAJ SQUAD7
36 Cias Mikoaj POL STD REG MAJ SQUAD7
37 Lotko-Łozińska Aniela POL PRO LAD MIN SQUAD4
38 GALANCIAK Przemysław POL PRO REG MIN PREMATCH
39 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD4
40 Brodowicz Jarosław POL PRO SEN MIN SQUAD2
41 Szczechla Maciej POL PRO REG MIN SQUAD24
42 Hinc Rafał POL PRO REG MIN SQUAD16
43 Betlej Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD29
44 Kusz Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD16
45 Rożek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD15
46 Małyszka Robert POL PCC REG MIN SQUAD5
47 Ciurzyński Paweł POL PRO REG MIN SQUAD16
48 Klaga Janusz POL STD SEN MIN SQUAD16
49 Sieczka Adam POL PRO JUN MIN PREMATCH
50 Wardęcki Adam Wardęcki POL OPN REG MAJ SQUAD14
51 Piech Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD11
52 Zieliński Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD15
53 Roszkowski Piotr POL OPN REG MAJ SQUAD21
54 Golasz Przemysław POL POP REG MIN SQUAD25
55 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
56 Helbin Gabi POL STD LAD MIN SQUAD29
57 Helbin Bartek POL STD REG MAJ SQUAD29
58 Książek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD3
59 OSTROWSKI Andrzej POL STD REG MIN PREMATCH
60 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD28
61 Wilczynski Artur POL STD REG MIN SQUAD10
62 Minkowski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
63 Czarnecki Rafał POL OPN SEN MAJ PREMATCH
64 Golas Marcin POL PCC REG MIN SQUAD21
65 Piasecki Artur POL STD REG MAJ PREMATCH
66 Lipiński Mariusz POL POP REG MIN SQUAD26
67 Szymański Paweł POL PCC REG MAJ SQUAD1
68 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
69 Maciejczyk Bartosz POL STD REG MIN SQUAD29
70 Heck Michał POL PCC REG MIN SQUAD10
71 Procyk Piotr POL PRO REG MIN SQUAD7
72 Komorowski Jakub POL PRO REG MIN SQUAD33
73 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
74 Madajewski Leszek POL STD SEN MAJ PREMATCH
75 Biliński Rafał POL STD REG MIN SQUAD31
76 Żbikowski Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD5
77 Girycki Rafał POL PRO REG MIN SQUAD21
78 Zdral Przemyslaw POL PRO REG MIN PREMATCH
79 Drożdż Halinka POL STD LAD MIN PREMATCH
80 Kaczmarczyk Sebastian POL PRO JUN MIN PREMATCH
81 Kubicz Zbigniew POL PRO REG MIN PREMATCH
82 Nowarski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD38
83 Bończa Tomaszeski Nikodem POL PRO REG MIN SQUAD12
84 malicki Kacper POL PRO REG MIN SQUAD15
85 Bojanowski Piotr Bojanowski POL PRO SEN MIN PREMATCH
86 Bajdan Tomasz POL PCC REG MIN PREMATCH
87 stelmaszczyk marek POL OPN REG MAJ SQUAD9
88 Kopiec Marian POL PRO SSE MIN PREMATCH
89 Academy Double Miss POL STD REG MIN TEAMS
90 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD7
91 Szymański Paweł POL PCC REG MIN SQUAD20
92 zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD14
93 Szostek Rafał POL PRO REG MAJ PREMATCH
94 Ludwin Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD9
95 Ćwikowski Hubert POL PRO REG MIN SQUAD9
96 Biedermann Chris POL CLA SEN MIN SQUAD5
97 Wielechowski Mirosław POL PRO REG MIN SQUAD5
98 Balcerek Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
99 Danieluk Paweł POL PRO REG MIN PREMATCH
100 Bismor Dariusz POL PRO REG MIN SQUAD37
101 Sieczka Karol POL PRO JUN MIN PREMATCH
102 Witkowska Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD38
103 Sowa Tomasz POL PRO REG MIN PREMATCH
104 Burzec Wieslaw POL STD SSE MIN SQUAD8
105 Kaniewski Andrzej POL STD SEN MIN SQUAD9
106 Kaczyński Krzysztof POL PRO SEN MIN SQUAD22
107 Bury Dawid POL STD REG MAJ SQUAD22
108 Kołodziejski Zbigniew POL STD REG MIN SQUAD25
109 Świderski Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD25
110 Krawczyk Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
111 Tabaszewska Agnieszka POL STD LAD MIN SQUAD35
112 Bereś Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD35
113 Turakiewicz Leszek POL STD SEN MIN SQUAD24
114 Biegaj Michal POL STD REG MAJ SQUAD6
115 Pawlik Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
116 Moder Paweł POL OPN REG MAJ SQUAD25
117 Gądek Wojciech POL PRO REG MIN PREMATCH
118 Bryniak Dariusz POL PRO REG MIN PREMATCH
119 Jaśkiewicz Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
120 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD38
121 Dmoch Wojciech POL CLA SEN MIN SQUAD30
122 Gardian Michał POL PRO REG MIN SQUAD8
123 Filipczak Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD11
124 Połoński Krzysztof POL PRO SSE MIN SQUAD2
125 Panieński Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD19
126 Klaczynski Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD19
127 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD2
128 Namysł Grzegorz POL PRO SSE MIN SQUAD2
129 Lipka Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD7
130 Bogaczewski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD24
131 Barwicki Karol POL STD REG MIN SQUAD27
132 Gajowniczek Paweł POL PRO REG MIN SQUAD8
133 Stepaniuk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD8
134 Smalcerz Paweł POL PRO REG MIN SQUAD7
135 Lipka Maciej POL POP REG MIN SQUAD14
136 Sadlon Bartosz POL PCC REG MIN PREMATCH
137 Wyzgała Robert POL PCC SEN MIN SQUAD39
138 Czauderna Slawomir POL OPN SEN MAJ SQUAD18
139 Szczęsny Bartosz POL STD REG MAJ SQUAD3
140 Ostrowski Daniel POL POP REG MIN SQUAD3
141 Gałązka Marcin POL CLA REG MIN SQUAD3
142 Pawlik Celina POL OPN LAD MAJ SQUAD3
143 Hubicka Jolanta POL STD LAD MIN SQUAD36
144 Popiołek Grzegorz POL PCC REG MIN SQUAD40
145 Mikeska Szymon POL STD REG MIN SQUAD31
146 Stanclik Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD37
147 Szołkowski Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD37
148 Marcela Przemysław POL POP REG MIN SQUAD31
149 Sokołowski Leszek POL CLA REG MIN SQUAD31
150 ŚWIĄTEK JANUSZ POL OPN SEN MAJ SQUAD35
151 Niklasiński Rafał POL PCC REG MIN SQUAD23
152 Cudny Michal POL OPN REG MAJ SQUAD18
153 Grabowski Jaroslaw POL PRO REG MIN SQUAD39
154 Wadełek Paweł POL STD SEN MIN SQUAD32
155 Michałowicz Weronika POL STD LAD MIN SQUAD32
156 Dylowicz Łukasz POL STD REG MIN SQUAD24
157 Zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD37
158 Wichary Andrzej POL PCC REG MIN SQUAD32
159 Duda Mariusz POL STD SEN MAJ PREMATCH
160 Kołodziejczyk Wiktor POL PRO REG MIN SQUAD31
161 Paluszek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
162 Szczęsna Anna POL STD LAD MIN SQUAD2
163 Nosko Przemysław POL PRO REG MIN SQUAD23
164 Szymanek Sonia POL STD LAD MIN SQUAD20
165 Szalek Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD23
166 Mosiek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
167 Eidrigevicius Ignacy POL PRO REG MIN SQUAD38
168 Holtz Paulina POL STD LAD MIN SQUAD39
169 Pietrzak Maciej-Roch POL OPN REG MAJ SQUAD35
170 Górski Dominik Górski POL CLA REG MIN SQUAD39
171 Jurkowski Adam POL PRO REG MIN SQUAD34
172 Jurkowski Marcin Jurkowski POL PRO REG MIN SQUAD34
173 Bogdański Michał POL STD REG MIN SQUAD33
174 Haręża Damian POL PCC REG MIN SQUAD33
175 Maciąg Piotr POL PRO REG MIN SQUAD13
176 Woliński Emil POL STD REG MIN SQUAD13
177 Warchoł Rafał POL STD REG MIN SQUAD33
178 Zawada Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD33
179 Niewiadomski Piotr POL PCC REG MIN SQUAD1
180 Kochan Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD20
181 Kosinski Tomek POL STD REG MIN SQUAD20
182 Nowak Marcin POL PRO REG MIN SQUAD20
183 Borkowski Łukasz POL PRO REG MIN SQUAD40
184 Putseyeu Anatoli POL POP REG MIN SQUAD1
185 Gonciarz Michał POL PRO REG MIN SQUAD34
186 Bugajski Łukasz POL STD REG MIN SQUAD34
187 Pikul Adam POL PRO SSE MIN PREMATCH
188 Krauze Marek POL CLA REG MIN PREMATCH
189 Cierpica Tomasz POL PCC REG MIN SQUAD32
190 Kicerman Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD36
191 Kaczmarek Wojciech POL PRO SEN MIN SQUAD36
192 Słodkowski-Struzik Przemek POL STD REG MIN SQUAD11
193 Ostrzycki Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD36
194 Bocheńska Aneta POL STD LAD MIN SQUAD36
195 Paluszyński Paweł POL STD REG MIN SQUAD18
196 Ruciński Adam POL PRO REG MIN SQUAD40
197 Żyto Wojciech POL OPN REG MAJ SQUAD35
198 Zbyszek Koprowski POL PRO REG MIN SQUAD28
199 Sienkiewicz Piotr POL STD JUN MIN SQUAD34
200 Chmielewski Sławomir POL CLA SEN MIN SQUAD40
201 Rybka Mateusz POL STD REG MIN SQUAD40
202 Jewiec Piotr POL STD REG MAJ PREMATCH
203 Janc Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD27
204 Dabrowski Darek CZECZE POL STD SEN MIN PREMATCH
205 Węglarczyk Mariusz POL STD REG MIN SQUAD14
206 Węglarczyk Mariusz POL PCC REG MIN SQUAD27
207 Michalik Krzysztof Michalik POL STD REG MAJ SQUAD19
208 JAKUBOWSKI Paweł POL PRO REG MIN SQUAD19
209 Stawiarski Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
210 Muniak Maciej POL STD REG MAJ SQUAD19
211 Byra Tomasz POL STD REG MIN SQUAD30
212 Tański Tomasz POL STD REG MIN SQUAD27
213 Skrajny Antoni POL OPN REG MAJ SQUAD20
214 Zaworski Radosław POL OPN SEN MAJ SQUAD27
215 Cichoń Artur POL PRO SEN MIN SQUAD14
216 Łukasz Borkowski POL PRO REG MIN SQUAD10
217 Krawczyk Kamil POL PCC REG MIN PREMATCH
218 Krupinski Aleksander Krupinski POL STD REG MIN PREMATCH
219 Szydełko Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD28
220 Radulski Sławomir POL STD REG MIN SQUAD13
221 Omielczenko Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD5
222 Staszczyk Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD29
223 Marcińczyk Anna POL PRO LAD MIN SQUAD30
224 Czubasiewicz Jacek POL STD SEN MIN SQUAD11
225 Duczek Piotr POL STD REG MAJ SQUAD11
226 Marcińczyk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD30
227 Mróz Krystyna POL STD LAD MIN SQUAD22
228 Mróz Marcin POL PRO REG MIN SQUAD22
229 Pogorzelski Krystian POL PRO REG MIN SQUAD13
230 Rypień Szymon POL PRO REG MIN SQUAD15
231 Skowron Marcin POL PCC REG MIN PREMATCH
232 Zajączkowski Krzysztof Zajączkowski POL STD REG MIN SQUAD13
233 Radulski Marek Radulski POL OPN REG MAJ SQUAD13
234 Prorok Paweł POL STD REG MIN SQUAD15
235 Górka Tadeusz POL PRO SSE MIN PREMATCH
236 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD9
237 Mokwiński Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD19
238 Włoczewski Mateusz POL PRO JUN MIN PREMATCH
239 Włoczewski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
240 Furmańsi Radosław POL STD REG MIN PREMATCH
241 Murzydło Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD12
242 Rudnicki Marcin POL PRO REG MIN SQUAD17
243 Filipiak Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD12
244 Markowski Robert POL STD SEN MIN SQUAD17
245 Kwaśniński Marcin POL PRO REG MIN SQUAD11
246 Stolarek Adam POL PRO REG MIN SQUAD17
247 Wojcieszek Marcin POL STD REG MIN SQUAD17
248 Koronkiewicz Michał POL STD REG MIN PREMATCH
249 Abel Radosław POL PRO REG MIN SQUAD17
250 Łuczakowski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD32
251 Rzemiński Robert POL PRO REG MIN SQUAD28
252 Wisniewski Maciej POL PRO REG MIN SQUAD17
253 Pojda Rafał POL PRO REG MIN SQUAD18
254 Kaźmierowski Rafał POL PCC REG MAJ SQUAD12
255 Tausiewicz Marcin POL OPN REG MAJ SQUAD37
256 Adrian Samson POL PRO JUN MIN SQUAD16
257 Samson Piotr POL PRO REG MIN SQUAD16
258 RAWSKI MACIEJ POL PRO REG MIN SQUAD30
259 Unold Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD18
260 Witkowski Paweł POL CLA REG MIN SQUAD38
261 Hoczyk Andrzej POL STD REG MIN SQUAD12
262 Łaptaś Łukasz POL CLA SEN MIN PREMATCH
263 Brudnicki Rafał POL STD REG MIN SQUAD15
264 Tusinski Kamil POL PRO REG MIN SQUAD5
265 Dudziński Marcin POL STD REG MIN SQUAD12
266 BRZEZIŃSKI DARIUSZ POL STD REG MAJ SQUAD14
267 Pasek Albert POL PRO REG MIN SQUAD18
268 Gandziarski Marcin POL CLA REG MIN SQUAD39
269 Kurczewski Slavek RSA STD SSE MAJ SQUAD8
270 Zaytsev Yury RUS CLA SEN MIN SQUAD2
271 Stephanie Kieninger SUI PRO LAD MIN PREMATCH