Zawodnicy

Lp. Zawodnik Reg. Dyw. Kat. Fak. Sqd.
1 Górski Dominik Górski POL CLA REG MIN SQUAD39
2 Gandziarski Marcin POL CLA REG MIN SQUAD39
3 Dmoch Wojciech POL CLA SEN MIN SQUAD30
4 Witkowski Paweł POL CLA REG MIN SQUAD38
5 Biedermann Chris POL CLA SEN MIN SQUAD5
6 Michael Lohmann GER CLA REG MIN PREMATCH
7 Chmielewski Sławomir POL CLA SEN MIN SQUAD40
8 Gałązka Marcin POL CLA REG MIN SQUAD3
9 Zaytsev Yury RUS CLA SEN MIN SQUAD2
10 Łaptaś Łukasz POL CLA SEN MIN PREMATCH
11 Kudliński Jakub POL CLA REG MIN PREMATCH
12 Sokołowski Leszek POL CLA REG MIN SQUAD31
13 Krauze Marek POL CLA REG MIN PREMATCH
14 Pawlik Celina POL OPN LAD MAJ SQUAD3
15 Czarnecki Rafał POL OPN SEN MAJ PREMATCH
16 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD2
17 ŚWIĄTEK JANUSZ POL OPN SEN MAJ SQUAD35
18 Cudny Michal POL OPN REG MAJ SQUAD18
19 Radulski Marek Radulski POL OPN REG MAJ SQUAD13
20 Czauderna Slawomir POL OPN SEN MAJ SQUAD18
21 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD28
22 Buszkiewicz Lechoslaw POL OPN SEN MAJ SQUAD6
23 Koput Jurand POL OPN SSE MAJ SQUAD6
24 Michałowski Krzysztof POL OPN REG MAJ SQUAD6
25 Tausiewicz Marcin POL OPN REG MAJ SQUAD37
26 Gołąb Tadeusz POL OPN SSE MAJ SQUAD4
27 Kuliś Janusz POL OPN SSE MIN PREMATCH
28 Roszkowski Piotr POL OPN REG MAJ SQUAD21
29 Moder Paweł POL OPN REG MAJ SQUAD25
30 Bereś Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD35
31 Zaworski Radosław POL OPN SEN MAJ SQUAD27
32 Skrajny Antoni POL OPN REG MAJ SQUAD20
33 Szuliński Adam POL OPN SEN MAJ SQUAD6
34 stelmaszczyk marek POL OPN REG MAJ SQUAD9
35 Wardęcki Adam Wardęcki POL OPN REG MAJ SQUAD14
36 Żyto Wojciech POL OPN REG MAJ SQUAD35
37 Sinnep Sigrid EST OPN LAD MIN PREMATCH
38 Pietrzak Maciej-Roch POL OPN REG MAJ SQUAD35
39 Klaczynski Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD19
40 Panieński Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD19
41 Węglarczyk Mariusz POL PCC REG MIN SQUAD27
42 Szymański Paweł POL PCC REG MAJ SQUAD1
43 Haręża Damian POL PCC REG MIN SQUAD33
44 Wichary Andrzej POL PCC REG MIN SQUAD32
45 Golas Marcin POL PCC REG MIN SQUAD21
46 Niewiadomski Piotr POL PCC REG MIN SQUAD1
47 Zawada Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD33
48 Małyszka Robert POL PCC REG MIN SQUAD5
49 Krawczyk Kamil POL PCC REG MIN PREMATCH
50 Heck Michał POL PCC REG MIN SQUAD10
51 Szyszka Amadeusz POL PCC REG MIN SQUAD9
52 Szymański Paweł POL PCC REG MIN SQUAD20
53 Kaźmierowski Rafał POL PCC REG MAJ SQUAD12
54 Sadlon Bartosz POL PCC REG MIN PREMATCH
55 Żbikowski Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD5
56 Cierpica Tomasz POL PCC REG MIN SQUAD32
57 Wyzgała Robert POL PCC SEN MIN SQUAD39
58 Niklasiński Rafał POL PCC REG MIN SQUAD23
59 Bajdan Tomasz POL PCC REG MIN PREMATCH
60 Skowron Marcin POL PCC REG MIN PREMATCH
61 Popiołek Grzegorz POL PCC REG MIN SQUAD40
62 Mizuro Maciej POL POP REG MIN SQUAD25
63 Marcela Przemysław POL POP REG MIN SQUAD31
64 Szyszka Amadeusz POL POP REG MIN SQUAD22
65 Putseyeu Anatoli POL POP REG MIN SQUAD1
66 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD4
67 Golasz Przemysław POL POP REG MIN SQUAD25
68 Czechowicz Christian BUL POP REG MIN PREMATCH
69 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD38
70 Lipiński Mariusz POL POP REG MIN SQUAD26
71 Lipka Maciej POL POP REG MIN SQUAD14
72 Ostrowski Daniel POL POP REG MIN SQUAD3
73 Wydra Damian POL POP JUN MIN SQUAD4
74 Zieliński Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD15
75 Piech Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD11
76 Majewski Arkadiusz POL PRO REG MIN SQUAD1
77 GALANCIAK Przemysław POL PRO REG MIN PREMATCH
78 Nadolski Igor BLR PRO REG MIN SQUAD1
79 Sieczka Adam POL PRO JUN MIN PREMATCH
80 Szczechla Maciej POL PRO REG MIN SQUAD24
81 Danieluk Paweł POL PRO REG MIN PREMATCH
82 Hinc Rafał POL PRO REG MIN SQUAD16
83 Armin Terving GER PRO SEN MIN SQUAD26
84 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
85 Emilia Kabatek GER PRO LAD MIN SQUAD26
86 Viola Moser GER PRO LAD MIN SQUAD26
87 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
88 Jürgen Braun GER PRO SEN MIN SQUAD26
89 Minkowski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
90 Książek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD3
91 Rożek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD15
92 Ciurzyński Paweł POL PRO REG MIN SQUAD16
93 Kujaszewski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD3
94 Brodowicz Jarosław POL PRO SEN MIN SQUAD2
95 Kopiec Marian POL PRO SSE MIN PREMATCH
96 Komorowski Jakub POL PRO REG MIN SQUAD33
97 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
98 Girycki Rafał POL PRO REG MIN SQUAD21
99 Zdral Przemyslaw POL PRO REG MIN PREMATCH
100 Kaczmarczyk Sebastian POL PRO JUN MIN PREMATCH
101 Kubicz Zbigniew POL PRO REG MIN PREMATCH
102 Bończa Tomaszeski Nikodem POL PRO REG MIN SQUAD12
103 malicki Kacper POL PRO REG MIN SQUAD15
104 Procyk Piotr POL PRO REG MIN SQUAD7
105 Bojanowski Piotr Bojanowski POL PRO SEN MIN PREMATCH
106 Beacroft Ben GBR PRO REG MIN SQUAD8
107 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD7
108 zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD14
109 Szostek Rafał POL PRO REG MAJ PREMATCH
110 Ludwin Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD9
111 Ćwikowski Hubert POL PRO REG MIN SQUAD9
112 Wielechowski Mirosław POL PRO REG MIN SQUAD5
113 Balcerek Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
114 Bismor Dariusz POL PRO REG MIN SQUAD37
115 Sowa Tomasz POL PRO REG MIN PREMATCH
116 Gardian Michał POL PRO REG MIN SQUAD8
117 Filipczak Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD11
118 Gądek Wojciech POL PRO REG MIN PREMATCH
119 Smalcerz Paweł POL PRO REG MIN SQUAD7
120 Horna Paweł POL PRO REG MIN SQUAD1
121 Piętak Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD24
122 Berezowski Paweł POL PRO SSE MIN PREMATCH
123 Sieczka Karol POL PRO JUN MIN PREMATCH
124 Dabrowski Juliusz POL PRO REG MAJ SQUAD7
125 Lotko-Łozińska Aniela POL PRO LAD MIN SQUAD4
126 Pawlik Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
127 Krawczyk Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
128 Świderski Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD25
129 Połoński Krzysztof POL PRO SSE MIN SQUAD2
130 Namysł Grzegorz POL PRO SSE MIN SQUAD2
131 Lipka Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD7
132 Gajowniczek Paweł POL PRO REG MIN SQUAD8
133 Stepaniuk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD8
134 Jaśkiewicz Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
135 Bryniak Dariusz POL PRO REG MIN PREMATCH
136 Kaczyński Krzysztof POL PRO SEN MIN SQUAD22
137 Luty Witold POL PRO REG MIN PREMATCH
138 Zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD37
139 Szołkowski Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD37
140 Pasek Albert POL PRO REG MIN SQUAD18
141 Kicerman Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD36
142 Tusinski Kamil POL PRO REG MIN SQUAD5
143 Kaczmarek Wojciech POL PRO SEN MIN SQUAD36
144 Unold Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD18
145 RAWSKI MACIEJ POL PRO REG MIN SQUAD30
146 Ostrzycki Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD36
147 Samson Piotr POL PRO REG MIN SQUAD16
148 Adrian Samson POL PRO JUN MIN SQUAD16
149 Mokwiński Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD19
150 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD9
151 Górka Tadeusz POL PRO SSE MIN PREMATCH
152 Łukasz Borkowski POL PRO REG MIN SQUAD10
153 Stanclik Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD37
154 Pojda Rafał POL PRO REG MIN SQUAD18
155 Stephanie Kieninger SUI PRO LAD MIN PREMATCH
156 Wisniewski Maciej POL PRO REG MIN SQUAD17
157 Kołodziejczyk Wiktor POL PRO REG MIN SQUAD31
158 Rzemiński Robert POL PRO REG MIN SQUAD28
159 Paluszek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
160 Nosko Przemysław POL PRO REG MIN SQUAD23
161 Szalek Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD23
162 Mosiek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
163 Eidrigevicius Ignacy POL PRO REG MIN SQUAD38
164 Kwaśniński Marcin POL PRO REG MIN SQUAD11
165 Grabowski Jaroslaw POL PRO REG MIN SQUAD39
166 Rudnicki Marcin POL PRO REG MIN SQUAD17
167 Abel Radosław POL PRO REG MIN SQUAD17
168 Włoczewski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
169 Włoczewski Mateusz POL PRO JUN MIN PREMATCH
170 Cichoń Artur POL PRO SEN MIN SQUAD14
171 Gonciarz Michał POL PRO REG MIN SQUAD34
172 Jurkowski Adam POL PRO REG MIN SQUAD34
173 Borkowski Łukasz POL PRO REG MIN SQUAD40
174 Staszczyk Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD29
175 Rypień Szymon POL PRO REG MIN SQUAD15
176 Szydełko Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD28
177 Maciąg Piotr POL PRO REG MIN SQUAD13
178 Marcińczyk Anna POL PRO LAD MIN SQUAD30
179 Nowak Marcin POL PRO REG MIN SQUAD20
180 Pogorzelski Krystian POL PRO REG MIN SQUAD13
181 Mróz Marcin POL PRO REG MIN SQUAD22
182 Kochan Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD20
183 Janc Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD27
184 Marcińczyk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD30
185 Zbyszek Koprowski POL PRO REG MIN SQUAD28
186 Omielczenko Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD5
187 Ruciński Adam POL PRO REG MIN SQUAD40
188 Pikul Adam POL PRO SSE MIN PREMATCH
189 Stawiarski Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
190 Jurkowski Marcin Jurkowski POL PRO REG MIN SQUAD34
191 Stolarek Adam POL PRO REG MIN SQUAD17
192 JAKUBOWSKI Paweł POL PRO REG MIN SQUAD19
193 Nowarski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD38
194 Kosinski Tomek POL STD REG MIN SQUAD20
195 Witkowska Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD38
196 Academy Double Miss POL STD REG MIN TEAMS
197 Bogaczewski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD24
198 Dylowicz Łukasz POL STD REG MIN SQUAD24
199 Szymanek Sonia POL STD LAD MIN SQUAD20
200 Hubicka Jolanta POL STD LAD MIN SQUAD36
201 Szczęsna Anna POL STD LAD MIN SQUAD2
202 Rybka Mateusz POL STD REG MIN SQUAD40
203 Duda Mariusz POL STD SEN MAJ PREMATCH
204 Szczęsny Bartosz POL STD REG MAJ SQUAD3
205 Bocheńska Aneta POL STD LAD MIN SQUAD36
206 Słodkowski-Struzik Przemek POL STD REG MIN SQUAD11
207 Bugajski Łukasz POL STD REG MIN SQUAD34
208 Paluszyński Paweł POL STD REG MIN SQUAD18
209 Madajewski Leszek POL STD SEN MAJ PREMATCH
210 Biliński Rafał POL STD REG MIN SQUAD31
211 Biegaj Michal POL STD REG MAJ SQUAD6
212 Holtz Paulina POL STD LAD MIN SQUAD39
213 Kurczewski Slavek RSA STD SSE MAJ SQUAD8
214 Drożdż Halinka POL STD LAD MIN PREMATCH
215 Woliński Emil POL STD REG MIN SQUAD13
216 Warchoł Rafał POL STD REG MIN SQUAD33
217 Bogdański Michał POL STD REG MIN SQUAD33
218 Mikeska Szymon POL STD REG MIN SQUAD31
219 Betlej Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD29
220 Sienkiewicz Piotr POL STD JUN MIN SQUAD34
221 Barwicki Karol POL STD REG MIN SQUAD27
222 Maciejczyk Bartosz POL STD REG MIN SQUAD29
223 Wilczynski Artur POL STD REG MIN SQUAD10
224 Muniak Maciej POL STD REG MAJ SQUAD19
225 OSTROWSKI Andrzej POL STD REG MIN PREMATCH
226 Byra Tomasz POL STD REG MIN SQUAD30
227 Helbin Bartek POL STD REG MAJ SQUAD29
228 Helbin Gabi POL STD LAD MIN SQUAD29
229 Tański Tomasz POL STD REG MIN SQUAD27
230 Sobolewski Piotr POL STD SEN MIN SQUAD10
231 Adamiak Piotr POL STD REG MIN PREMATCH
232 Skwarek Anna POL STD LAD MIN PREMATCH
233 Michalik Krzysztof Michalik POL STD REG MAJ SQUAD19
234 Piasecki Artur POL STD REG MAJ PREMATCH
235 Węglarczyk Mariusz POL STD REG MIN SQUAD14
236 Klaga Janusz POL STD SEN MIN SQUAD16
237 Czubasiewicz Jacek POL STD SEN MIN SQUAD11
238 Duczek Piotr POL STD REG MAJ SQUAD11
239 Kusz Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD16
240 Mróz Krystyna POL STD LAD MIN SQUAD22
241 Zajączkowski Krzysztof Zajączkowski POL STD REG MIN SQUAD13
242 Prorok Paweł POL STD REG MIN SQUAD15
243 Radulski Sławomir POL STD REG MIN SQUAD13
244 Krupinski Aleksander Krupinski POL STD REG MIN PREMATCH
245 Dabrowski Darek CZECZE POL STD SEN MIN PREMATCH
246 Hoczyk Andrzej POL STD REG MIN SQUAD12
247 Brudnicki Rafał POL STD REG MIN SQUAD15
248 Wojcieszek Marcin POL STD REG MIN SQUAD17
249 Tabaszewska Agnieszka POL STD LAD MIN SQUAD35
250 Koronkiewicz Michał POL STD REG MIN PREMATCH
251 Łuczakowski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD32
252 Kołodziejski Zbigniew POL STD REG MIN SQUAD25
253 Bury Dawid POL STD REG MAJ SQUAD22
254 Kaniewski Andrzej POL STD SEN MIN SQUAD9
255 Burzec Wieslaw POL STD SSE MIN SQUAD8
256 Jewiec Piotr POL STD REG MAJ PREMATCH
257 Wadełek Paweł POL STD SEN MIN SQUAD32
258 Turakiewicz Leszek POL STD SEN MIN SQUAD24
259 Cias Mikoaj POL STD REG MAJ SQUAD7
260 Markowski Robert POL STD SEN MIN SQUAD17
261 Dudziński Marcin POL STD REG MIN SQUAD12
262 Szczygielski Maciej POL STD REG MAJ SQUAD6
263 BRZEZIŃSKI DARIUSZ POL STD REG MAJ SQUAD14
264 SZCZEPANIAK Mariusz POL STD REG MIN PREMATCH
265 Łoziński Paweł POL STD SEN MIN SQUAD4
266 Sanecznik Krzysztof POL STD SSE MIN SQUAD4
267 Magda Mirosław POL STD SEN MIN SQUAD28
268 Furmańsi Radosław POL STD REG MIN PREMATCH
269 Murzydło Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD12
270 Filipiak Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD12
271 Michałowicz Weronika POL STD LAD MIN SQUAD32