Zawodnicy

Lp. Zawodnik Reg. Dyw. Kat. Fak. Sqd.
1 Abel Radosław POL PRO REG MIN SQUAD17
2 Adamiak Piotr POL STD REG MIN PREMATCH
3 Adrian Samson POL PRO JUN MIN SQUAD16
4 Armin Terving GER PRO SEN MIN SQUAD26
5 Barwicki Karol POL STD REG MIN SQUAD27
6 Berezowski Paweł POL PRO SSE MIN PREMATCH
7 Bereś Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD35
8 Betlej Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD29
9 Biegaj Michal POL STD REG MAJ SQUAD6
10 Bocheńska Aneta POL STD LAD MIN SQUAD36
11 Bogaczewski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD24
12 Bogdański Michał POL STD REG MIN SQUAD33
13 Borkowski Łukasz POL PRO REG MIN SQUAD40
14 bończ tomaszeski nikodem POL PRO REG MIN SQUAD12
15 Brodowicz Jarosław POL PRO SEN MIN SQUAD2
16 Brudnicki Rafał POL STD REG MIN SQUAD15
17 Bryniak Dariusz POL PRO REG MIN PREMATCH
18 BRZEZIŃSKI DARIUSZ POL STD REG MAJ SQUAD14
19 Bugajski Łukasz POL STD REG MIN SQUAD34
20 Bury Dawid POL STD REG MAJ SQUAD22
21 Burzec Wieslaw POL STD SSE MIN SQUAD8
22 Buszkiewicz Lechoslaw POL OPN SEN MAJ SQUAD6
23 Byra Tomasz POL STD REG MIN SQUAD30
24 Chmielewski Sławomir POL CLA SEN MIN SQUAD40
25 Cias Mikoaj POL STD REG MAJ SQUAD7
26 Cichoń Artur POL PRO SEN MIN SQUAD14
27 Cierpica Tomasz POL PCC REG MIN SQUAD32
28 Ciurzyński Paweł POL PRO REG MIN SQUAD16
29 Cudny Michal POL OPN REG MAJ SQUAD18
30 Czarnecki Rafał POL OPN SEN MAJ PREMATCH
31 Czauderna Slawomir POL OPN SEN MAJ SQUAD18
32 Czubasiewicz Jacek POL STD SEN MIN SQUAD11
33 Dabrowski Darek CZECZE POL STD SEN MIN PREMATCH
34 Dabrowski Juliusz POL PRO REG MAJ SQUAD7
35 Dmoch Wojciech POL CLA SEN MIN SQUAD30
36 Drożdż Halinka POL STD LAD MIN PREMATCH
37 Duczek Piotr POL STD REG MAJ SQUAD11
38 Duda Mariusz POL STD SEN MAJ PREMATCH
39 Dudziński Marcin POL STD REG MIN SQUAD12
40 Dylowicz Łukasz POL STD REG MIN SQUAD24
41 Eidrigevicius Ignacy POL PRO REG MIN SQUAD38
42 Emilia Kabatek GER PRO LAD MIN SQUAD26
43 Filipczak Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD11
44 Filipiak Remigiusz POL STD REG MIN SQUAD12
45 Furmańsi Radosław POL STD REG MIN PREMATCH
46 Gajowniczek Paweł POL PRO REG MIN SQUAD8
47 GALANCIAK Przemysław POL PRO REG MIN PREMATCH
48 Gandziarski Marcin POL CLA REG MIN SQUAD39
49 Gardian Michał POL PRO REG MIN SQUAD8
50 Gałązka Marcin POL CLA REG MIN SQUAD3
51 Górka Tadeusz POL PRO SSE MIN PREMATCH
52 Górski Dominik POL CLA REG MIN SQUAD40
53 Górski Dominik Górski POL CLA REG MIN SQUAD39
54 Girycki Rafał POL PRO REG MIN SQUAD21
55 Golas Marcin POL PRO REG MIN SQUAD21
56 Golasz Przemysław POL POP REG MIN SQUAD25
57 Gonciarz Michał POL PRO REG MIN SQUAD34
58 Gołąb Tadeusz POL OPN SSE MAJ SQUAD4
59 Grabowski Jaroslaw POL PRO REG MIN SQUAD39
60 Gądek Wojciech POL PRO REG MIN PREMATCH
61 Haręża Damian POL PCC REG MIN SQUAD33
62 Helbin Bartek POL STD REG MAJ SQUAD29
63 Helbin Gabi POL STD LAD MIN SQUAD29
64 Hinc Rafał POL PRO REG MIN SQUAD16
65 Hoczyk Andrzej POL STD REG MIN SQUAD12
66 Holtz Paulina POL STD LAD MIN SQUAD39
67 Horna Paweł POL PRO REG MIN SQUAD1
68 Hubicka Jolanta POL STD LAD MIN SQUAD36
69 JAKUBOWSKI Paweł POL PRO REG MIN SQUAD19
70 Janc Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD27
71 Jaśkiewicz Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
72 Jürgen Braun GER PRO SEN MIN SQUAD26
73 Jewiec Piotr POL STD REG MAJ PREMATCH
74 Jurkowski Marcin Jurkowski POL PRO REG MIN SQUAD34
75 Jurkowski Adam POL PRO REG MIN SQUAD34
76 Kaczmarczyk Sebastian POL PRO JUN MIN PREMATCH
77 Kaczmarek Wojciech POL PRO SEN MIN SQUAD36
78 Kaczyński Krzysztof POL PRO SEN MIN SQUAD22
79 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD4
80 Kaletka Zbigniew POL POP REG MIN SQUAD38
81 Kaniewski Andrzej POL STD SEN MIN SQUAD9
82 Kaźmierowski Rafał POL PCC REG MAJ SQUAD12
83 Kicerman Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD36
84 Klaczynski Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD19
85 Klaga Janusz POL STD SEN MIN SQUAD16
86 Kochan Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD20
87 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD2
88 Kolowca Krzysztof POL OPN SEN MAJ SQUAD28
89 Koput Jurand POL OPN SSE MAJ SQUAD6
90 Koronkiewicz Michał POL STD REG MIN PREMATCH
91 Kosinski Tomek POL STD REG MIN SQUAD20
92 Kołodziejczyk Wiktor POL PRO REG MIN SQUAD31
93 Kołodziejski Zbigniew POL STD REG MIN SQUAD25
94 Krauze Marek POL CLA REG MIN PREMATCH
95 Krawczyk Krzysztof POL PRO REG MIN PREMATCH
96 Krawczyk Kamil POL PCC REG MIN PREMATCH
97 Krupinski Aleksander Krupinski POL STD REG MIN PREMATCH
98 Książek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD3
99 Kubicz Zbigniew POL PRO REG MIN PREMATCH
100 Kudliński Jakub POL CLA REG MIN PREMATCH
101 Kujaszewski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD3
102 Kuliś Janusz POL OPN SSE MIN PREMATCH
103 Kusz Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD16
104 Kwaśniński Marcin POL PRO REG MIN SQUAD11
105 Lipiński Mariusz POL POP REG MIN SQUAD26
106 Lipka Maciej POL POP REG MIN SQUAD14
107 Lipka Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD7
108 Lotko-Łozińska Aniela POL PRO LAD MIN SQUAD4
109 Luty Witold POL PRO REG MIN PREMATCH
110 Maciejczyk Bartosz POL STD REG MIN SQUAD29
111 Maciąg Piotr POL PRO REG MIN SQUAD13
112 Madajewski Leszek POL STD SEN MAJ PREMATCH
113 Magda Mirosław POL STD SEN MIN SQUAD28
114 Majewski Arkadiusz POL PRO REG MIN SQUAD1
115 malicki Kacper POL PRO REG MIN SQUAD15
116 Marcela Przemysław POL POP REG MIN SQUAD31
117 Marcińczyk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD30
118 Marcińczyk Anna POL PRO LAD MIN SQUAD30
119 Markowski Robert POL STD SEN MIN SQUAD17
120 Małyszka Robert POL PCC REG MIN SQUAD5
121 Michael Lohmann GER CLA REG MIN PREMATCH
122 Michalik Krzysztof Michalik POL STD REG MAJ SQUAD19
123 Michalik Krzysztof POL STD REG MAJ SQUAD20
124 Michałowicz Weronika POL STD LAD MIN SQUAD32
125 Michałowski Krzysztof POL OPN REG MAJ SQUAD6
126 Michoń Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD9
127 Mikeska Szymon POL STD REG MIN SQUAD31
128 Minkowski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
129 Mizuro Maciej POL POP REG MIN SQUAD25
130 Moder Paweł POL OPN REG MAJ SQUAD25
131 Mokwiński Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD19
132 Mosiek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
133 Mróz Marcin POL PRO REG MIN SQUAD22
134 Mróz Krystyna POL STD LAD MIN SQUAD22
135 Muniak Maciej POL STD REG MAJ SQUAD19
136 Murzydło Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD12
137 Nadolski Igor BLR PRO REG MIN SQUAD1
138 Namysł Grzegorz POL PRO SSE MIN SQUAD2
139 Niewiadomski Piotr POL PCC REG MIN SQUAD33
140 Niklasiński Rafał POL PCC REG MIN SQUAD23
141 Nosko Przemysław POL PRO REG MIN SQUAD23
142 Nowak Marcin POL PRO REG MIN SQUAD20
143 Nowarski Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD38
144 Omielczenko Wojciech POL PRO REG MIN SQUAD5
145 Ostrowski Daniel POL POP REG MIN SQUAD3
146 OSTROWSKI Andrzej POL STD REG MIN PREMATCH
147 Ostrzycki Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD36
148 Paluszek Maciej POL PRO REG MIN SQUAD23
149 Paluszyński Paweł POL STD REG MIN SQUAD18
150 Panieński Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD19
151 Pasek Albert POL PRO REG MIN SQUAD18
152 Pawlik Celina POL OPN LAD MAJ SQUAD3
153 Pawlik Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD10
154 Piasecki Artur POL STD REG MAJ PREMATCH
155 Piech Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD11
156 Pietrzak Maciej-Roch POL OPN REG MAJ SQUAD35
157 Pietrzak Maciej-Roch Pietrzak POL POP REG MIN SQUAD14
158 Pikul Adam POL PRO SSE MIN PREMATCH
159 Piętak Grzegorz POL PRO REG MIN SQUAD24
160 Pogorzelski Krystian POL PRO REG MIN SQUAD13
161 Pojda Rafał POL PRO REG MIN SQUAD18
162 Połoński Krzysztof POL PRO SSE MIN SQUAD2
163 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
164 Predel Sebastian POL PRO REG MIN SQUAD21
165 Prorok Paweł POL STD REG MIN SQUAD15
166 Putseyeu Anatoli POL POP REG MIN SQUAD1
167 Radulski Sławomir POL STD REG MIN SQUAD13
168 Radulski Marek Radulski POL OPN REG MAJ SQUAD13
169 RAWSKI MACIEJ POL PRO REG MIN SQUAD30
170 Roszkowski Piotr POL OPN REG MAJ SQUAD21
171 Rożek Marcin POL PRO REG MIN SQUAD15
172 Ruciński Adam POL PRO REG MIN SQUAD40
173 Rudnicki Marcin POL PRO REG MIN SQUAD17
174 Rybka Mateusz POL STD REG MIN SQUAD40
175 Rypień Szymon POL PRO REG MIN SQUAD15
176 Rzemiński Robert POL PRO REG MIN SQUAD28
177 Sadlon Bartosz POL PCC REG MIN PREMATCH
178 Samson Piotr POL PRO REG MIN SQUAD16
179 Sanecznik Krzysztof POL STD SSE MIN SQUAD4
180 Sieczka Karol POL PRO JUN MIN PREMATCH
181 Sieczka Adam POL PRO JUN MIN PREMATCH
182 Sienkiewicz Piotr POL STD JUN MIN SQUAD34
183 Skowron Marcin POL PCC REG MIN PREMATCH
184 Skrajny Antoni POL OPN REG MAJ SQUAD20
185 Skwarek Anna POL STD LAD MIN PREMATCH
186 Smalcerz Paweł POL PRO REG MIN SQUAD7
187 Sobolewski Piotr POL STD SEN MIN SQUAD10
188 Sokołowski Leszek POL CLA REG MIN SQUAD31
189 Sowa Tomasz POL PRO REG MIN PREMATCH
190 Stanclik Jacek POL PRO SEN MIN SQUAD37
191 Staszczyk Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD29
192 Stawiarski Marcin POL PRO REG MIN PREMATCH
193 Stepaniuk Tomasz POL PRO REG MIN SQUAD8
194 Stephanie Kieninger SUI PRO LAD MIN PREMATCH
195 Stolarek Adam POL PRO REG MIN SQUAD17
196 Szalek Krzysztof POL PRO REG MIN SQUAD23
197 Szczechla Maciej POL PRO REG MIN SQUAD24
198 SZCZEPANIAK Mariusz POL STD REG MIN PREMATCH
199 Szczygielski Maciej POL STD REG MAJ SQUAD6
200 Szczęsna Anna POL STD LAD MIN SQUAD2
201 Szczęsny Bartosz POL STD REG MAJ SQUAD3
202 Szołkowski Piotr POL PRO SEN MIN SQUAD37
203 Szuliński Adam POL OPN SEN MAJ SQUAD6
204 Szydełko Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD28
205 Szymanek Sonia POL STD LAD MIN SQUAD20
206 Szymański Paweł POL PCC REG MAJ SQUAD1
207 Szyszka Amadeusz POL POP REG MIN SQUAD22
208 Szyszka Amadeusz POL PCC REG MIN SQUAD9
209 Słodkowski-Struzik Przemek POL STD REG MIN SQUAD11
210 Tabaszewska Agnieszka POL STD LAD MIN SQUAD35
211 Tausiewicz Marcin POL OPN REG MAJ SQUAD37
212 Tański Tomasz POL STD REG MIN SQUAD27
213 Turakiewicz Leszek POL STD SEN MIN SQUAD24
214 Unold Jacek POL PRO SSE MIN SQUAD18
215 Viola Moser GER PRO LAD MIN SQUAD26
216 Wadełek Paweł POL STD SEN MIN SQUAD32
217 Warchoł Rafał POL STD REG MIN SQUAD33
218 Wardęcki Adam Wardęcki POL OPN REG MAJ SQUAD14
219 Wichary Andrzej POL PCC REG MIN SQUAD32
220 Wilczynski Artur POL STD REG MIN SQUAD10
221 Wisniewski Maciej POL PRO REG MIN SQUAD17
222 Witkowska Małgorzata POL STD LAD MIN SQUAD38
223 Witkowski Paweł POL CLA REG MIN SQUAD38
224 Wojcieszek Marcin POL STD REG MIN SQUAD17
225 Woliński Emil POL STD REG MIN SQUAD13
226 Wydra Damian POL POP JUN MIN SQUAD4
227 Wyzgała Robert POL PCC SEN MIN SQUAD39
228 Włoczewski Mateusz POL PRO JUN MIN PREMATCH
229 Włoczewski Adam POL PRO REG MIN PREMATCH
230 Węglarczyk Mariusz POL PCC REG MIN SQUAD27
231 Węglarczyk Mariusz POL STD REG MIN SQUAD14
232 Zajączkowski Krzysztof Zajączkowski POL STD REG MIN SQUAD13
233 Zarzycki Mikołaj POL PRO REG MIN SQUAD37
234 Zawada Krzysztof POL PCC SEN MIN SQUAD33
235 Zaworski Radosław POL OPN SEN MAJ SQUAD27
236 Zaytsev Yury RUS CLA SEN MIN SQUAD2
237 Zbyszek Koprowski POL PRO REG MIN SQUAD28
238 Zdral Przemyslaw POL PRO REG MIN PREMATCH
239 Zieliński Andrzej POL PRO REG MIN SQUAD15
240 Łaptaś Łukasz POL CLA SEN MIN PREMATCH
241 Łoziński Paweł POL STD SEN MIN SQUAD4
242 Łuczakowski Krzysztof POL STD REG MIN SQUAD32
243 Świderski Bartosz POL PRO REG MIN SQUAD25
244 ŚWIĄTEK JANUSZ POL OPN SEN MAJ SQUAD35
245 Żbikowski Paweł POL PCC SEN MIN SQUAD5
246 Żyto Wojciech POL OPN REG MAJ SQUAD35