Rejestracja

PREMATCH
Prematch i VIP
(50/50)
Zawodnicy:
Piotr Adamiak (POL) - oczekuje na akceptację
Tomasz Bajdan (POL) - oczekuje na akceptację
Marcin Balcerek (POL) - oczekuje na akceptację
Paweł Berezowski (POL)
Piotr Bojanowski Bojanowski (POL) - oczekuje na akceptację
Dariusz Bryniak (POL) - oczekuje na akceptację
Rafał Czarnecki (POL) - oczekuje na akceptację
Christian Czechowicz (BUL) - oczekuje na akceptację
Darek CZECZE Dabrowski (POL)
Paweł Danieluk (POL) - oczekuje na akceptację
Halinka Drożdż (POL)
Mariusz Duda (POL)
Radosław Furmańsi (POL)
Przemysław GALANCIAK (POL)
Tadeusz Górka (POL)
Wojciech Gądek (POL) - oczekuje na akceptację
Piotr Jewiec (POL)
Sebastian Kaczmarczyk (POL) - oczekuje na akceptację
Marian Kopiec (POL)
Michał Koronkiewicz (POL)
Marek Krauze (POL)
Krzysztof Krawczyk (POL) - oczekuje na akceptację
Kamil Krawczyk (POL) - oczekuje na akceptację
Aleksander Krupinski Krupinski (POL) - oczekuje na akceptację
Zbigniew Kubicz (POL)
Jakub Kudliński (POL)
Janusz Kuliś (POL)
Witold Luty (POL) - oczekuje na akceptację
Leszek Madajewski (POL) - oczekuje na akceptację
Lohmann Michael (GER)
Krzysztof Michoń (POL) - oczekuje na akceptację
Adam Minkowski (POL)
Andrzej OSTROWSKI (POL) - oczekuje na akceptację
Artur Piasecki (POL) - oczekuje na akceptację
Adam Pikul (POL)
Bartosz Sadlon (POL)
Karol Sieczka (POL) - oczekuje na akceptację
Adam Sieczka (POL) - oczekuje na akceptację
Sigrid Sinnep (EST) - oczekuje na akceptację
Marcin Skowron (POL)
Anna Skwarek (POL) - oczekuje na akceptację
Tomasz Sowa (POL)
Marcin Stawiarski (POL) - oczekuje na akceptację
Kieninger Stephanie (SUI)
Mariusz SZCZEPANIAK (POL) - oczekuje na akceptację
Rafał Szostek (POL) - oczekuje na akceptację
Adam Włoczewski (POL)
Mateusz Włoczewski (POL)
Przemyslaw Zdral (POL) - oczekuje na akceptację
Łukasz Łaptaś (POL) - oczekuje na akceptację

SQUAD1
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Paweł Horna (POL)
Arkadiusz Majewski (POL)
Igor Nadolski (BLR)
Piotr Niewiadomski (POL)
Anatoli Putseyeu (POL)
Paweł Szymański (POL)

SQUAD2
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Jarosław Brodowicz (POL)
Krzysztof Kolowca (POL)
Grzegorz Namysł (POL)
Krzysztof Połoński (POL)
Anna Szczęsna (POL)
Yury Zaytsev (RUS)

SQUAD3
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Marcin Gałązka (POL)
Marcin Książek (POL)
Andrzej Kujaszewski (POL)
Daniel Ostrowski (POL)
Celina Pawlik (POL)
Bartosz Szczęsny (POL)

SQUAD4
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Tadeusz Gołąb (POL)
Zbigniew Kaletka (POL)
Aniela Lotko-Łozińska (POL)
Krzysztof Sanecznik (POL)
Damian Wydra (POL)
Paweł Łoziński (POL)

SQUAD5
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Chris Biedermann (POL)
Robert Małyszka (POL)
Wojciech Omielczenko (POL)
Kamil Tusinski (POL)
Mirosław Wielechowski (POL)
Paweł Żbikowski (POL)

SQUAD6
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Michal Biegaj (POL)
Lechoslaw Buszkiewicz (POL)
Jurand Koput (POL)
Krzysztof Michałowski (POL)
Maciej Szczygielski (POL)
Adam Szuliński (POL)

SQUAD7
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Mikoaj Cias (POL)
Juliusz Dabrowski (POL)
Wojciech Lipka (POL) - niepotwierdzone
Sebastian Predel (POL) - niepotwierdzone
Piotr Procyk (POL) - niepotwierdzone
Paweł Smalcerz (POL)

SQUAD8
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Ben Beacroft (GBR)
Wieslaw Burzec (POL) - niepotwierdzone
Paweł Gajowniczek (POL)
Michał Gardian (POL)
Slavek Kurczewski (RSA)
Tomasz Stepaniuk (POL)

SQUAD9
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Andrzej Kaniewski (POL)
Piotr Ludwin (POL)
Krzysztof Michoń (POL)
marek stelmaszczyk (POL)
Amadeusz Szyszka (POL)
Hubert Ćwikowski (POL)

SQUAD10
Sobota - 08:00
(6/6)
Zawodnicy:
Michał Heck (POL)
Krzysztof Jaśkiewicz (POL)
Krzysztof Pawlik (POL)
Piotr Sobolewski (POL)
Artur Wilczynski (POL)
Borkowski Łukasz (POL) - niepotwierdzone

SQUAD11
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Jacek Czubasiewicz (POL)
Piotr Duczek (POL)
Wojciech Filipczak (POL)
Marcin Kwaśniński (POL)
Sebastian Piech (POL)
Przemek Słodkowski-Struzik (POL)

SQUAD12
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Nikodem Bończa Tomaszeski (POL)
Marcin Dudziński (POL)
Remigiusz Filipiak (POL)
Andrzej Hoczyk (POL)
Rafał Kaźmierowski (POL)
Małgorzata Murzydło (POL)

SQUAD13
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Piotr Maciąg (POL)
Krystian Pogorzelski (POL)
Sławomir Radulski (POL)
Marek Radulski Radulski (POL)
Emil Woliński (POL)
Krzysztof Zajączkowski Zajączkowski (POL)

SQUAD14
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
DARIUSZ BRZEZIŃSKI (POL)
Artur Cichoń (POL)
Maciej Lipka (POL) - niepotwierdzone
Adam Wardęcki Wardęcki (POL)
Mariusz Węglarczyk (POL)
Mikołaj zarzycki (POL)

SQUAD15
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Rafał Brudnicki (POL)
Kacper malicki (POL)
Paweł Prorok (POL)
Marcin Rożek (POL) - niepotwierdzone
Szymon Rypień (POL)
Andrzej Zieliński (POL)

SQUAD16
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Samson Adrian (POL)
Paweł Ciurzyński (POL)
Rafał Hinc (POL)
Janusz Klaga (POL)
Krzysztof Kusz (POL)
Piotr Samson (POL)

SQUAD17
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Radosław Abel (POL)
Robert Markowski (POL)
Marcin Rudnicki (POL)
Adam Stolarek (POL) - niepotwierdzone
Maciej Wisniewski (POL)
Marcin Wojcieszek (POL)

SQUAD18
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Michal Cudny (POL)
Slawomir Czauderna (POL)
Paweł Paluszyński (POL)
Albert Pasek (POL)
Rafał Pojda (POL)
Jacek Unold (POL)

SQUAD19
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Paweł JAKUBOWSKI (POL)
Krzysztof Klaczynski (POL)
Krzysztof Michalik Michalik (POL)
Tomasz Mokwiński (POL)
Maciej Muniak (POL)
Paweł Panieński (POL)

SQUAD20
Sobota - 13:00
(6/6)
Zawodnicy:
Grzegorz Kochan (POL)
Tomek Kosinski (POL)
Marcin Nowak (POL)
Antoni Skrajny (POL)
Sonia Szymanek (POL)
Paweł Szymański (POL)

SQUAD21
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Rafał Girycki (POL)
Marcin Golas (POL)
Sebastian Predel (POL) - niepotwierdzone
Sebastian Predel (POL)
Piotr Roszkowski (POL)

SQUAD22
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Dawid Bury (POL)
Krzysztof Kaczyński (POL)
Marcin Mróz (POL)
Krystyna Mróz (POL)
Amadeusz Szyszka (POL)

SQUAD23
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Maciej Mosiek (POL)
Rafał Niklasiński (POL)
Przemysław Nosko (POL) - niepotwierdzone
Maciej Paluszek (POL)
Krzysztof Szalek (POL) - niepotwierdzone

SQUAD24
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Krzysztof Bogaczewski (POL)
Łukasz Dylowicz (POL)
Grzegorz Piętak (POL)
Maciej Szczechla (POL)
Leszek Turakiewicz (POL)

SQUAD25
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Przemysław Golasz (POL)
Zbigniew Kołodziejski (POL)
Maciej Mizuro (POL)
Paweł Moder (POL)
Bartosz Świderski (POL)

SQUAD26
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Terving Armin (GER)
Kabatek Emilia (GER)
Braun Jürgen (GER) - niepotwierdzone
Mariusz Lipiński (POL)
Moser Viola (GER)

SQUAD27
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Karol Barwicki (POL)
Bartosz Janc (POL)
Tomasz Tański (POL)
Mariusz Węglarczyk (POL)
Radosław Zaworski (POL)

SQUAD28
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Krzysztof Kolowca (POL)
Mirosław Magda (POL) - niepotwierdzone
Robert Rzemiński (POL) - niepotwierdzone
Andrzej Szydełko (POL)
Koprowski Zbyszek (POL) - niepotwierdzone

SQUAD29
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Remigiusz Betlej (POL)
Bartek Helbin (POL) - niepotwierdzone
Gabi Helbin (POL)
Bartosz Maciejczyk (POL) - niepotwierdzone
Bartosz Staszczyk (POL)

SQUAD30
Niedziela - 08:00
(5/5)
Zawodnicy:
Tomasz Byra (POL)
Wojciech Dmoch (POL)
Tomasz Marcińczyk (POL)
Anna Marcińczyk (POL)
MACIEJ RAWSKI (POL)

SQUAD31
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Rafał Biliński (POL)
Wiktor Kołodziejczyk (POL)
Przemysław Marcela (POL)
Szymon Mikeska (POL)
Leszek Sokołowski (POL)

SQUAD32
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Tomasz Cierpica (POL)
Weronika Michałowicz (POL)
Paweł Wadełek (POL)
Andrzej Wichary (POL) - niepotwierdzone
Krzysztof Łuczakowski (POL)

SQUAD33
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Michał Bogdański (POL)
Damian Haręża (POL)
Jakub Komorowski (POL)
Rafał Warchoł (POL)
Krzysztof Zawada (POL)

SQUAD34
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Łukasz Bugajski (POL) - niepotwierdzone
Michał Gonciarz (POL)
Marcin Jurkowski Jurkowski (POL) - niepotwierdzone
Adam Jurkowski (POL) - niepotwierdzone
Piotr Sienkiewicz (POL)

SQUAD35
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Krzysztof Bereś (POL)
Maciej-Roch Pietrzak (POL)
Agnieszka Tabaszewska (POL)
JANUSZ ŚWIĄTEK (POL)
Wojciech Żyto (POL)

SQUAD36
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Aneta Bocheńska (POL)
Jolanta Hubicka (POL)
Wojciech Kaczmarek (POL)
Jacek Kicerman (POL)
Jacek Ostrzycki (POL)

SQUAD37
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Dariusz Bismor (POL)
Jacek Stanclik (POL)
Piotr Szołkowski (POL)
Marcin Tausiewicz (POL)
Mikołaj Zarzycki (POL)

SQUAD38
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Ignacy Eidrigevicius (POL)
Zbigniew Kaletka (POL)
Andrzej Nowarski (POL) - niepotwierdzone
Małgorzata Witkowska (POL)
Paweł Witkowski (POL)

SQUAD39
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Marcin Gandziarski (POL)
Dominik Górski Górski (POL)
Jaroslaw Grabowski (POL)
Paulina Holtz (POL)
Robert Wyzgała (POL)

SQUAD40
Niedziela - 12:30
(5/5)
Zawodnicy:
Łukasz Borkowski (POL)
Sławomir Chmielewski (POL)
Grzegorz Popiołek (POL)
Adam Ruciński (POL)
Mateusz Rybka (POL)

TEAMS
Rejestracja teamów
(1/20)
DOŁĄCZ
Zawodnicy:
Double Miss Academy (POL) - niepotwierdzone