Registration

SQUAD00
(46/43)
Competitors:
Miluše Beránková (CZE)
PAWEŁ BEREZOWSKI (POL)
Dariusz Bismor (POL)
Jakub Borkowski (POL)
Mariusz Czech (POL) - waiting for acceptance
CzeCze CZECZE (POL)
Radosław Furmański (POL)
Tadeusz Górka (POL)
Jacek Gruszczynski (POL)
Piotr Jewiec (POL)
Zbigniew Kaletka (POL)
Jacek Kociołek (POL)
Wojciech Kocoń (POL)
Jurand Koput (POL)
Tomasz Kucharski (POL)
Leszek Kucharski (POL)
Jakub Kudliński (POL)
Madajewski Leszek (POL)
Andrej Majling (SVK)
Wójcik Mariusz (POL)
Łukasz Matuszczak (POL)
Patrik Mółka (POL)
Dariusz Mierzejewski (POL)
Tadeusz Noga (POL)
Grzegorz Nowicki (POL)
Paweł Olech (POL)
Adam Pikul (POL)
Ondrej Pupala (SVK)
Alex Sabo (SVK)
Bartosz Sadłoń (POL)
Krzysztof Siuda (POL)
Marcin Skowron (POL)
Darek Sobkowski (POL)
Sylwia Stanclik (POL)
Arkadiusz Szymanek (POL)
Wiktoria Szymaniak (POL)
Jan Vybiral (CZE)
Marcin Waniołka (POL)
Mariusz Weglarczyk (POL)
Artur Wilczynski (POL)
Agnieszka Wiśniewska (POL)
adam wloczewski (POL)
mateusz wloczewski (POL)
Michał Wochnik (POL)
michal wojciechowski (POL)
Karol Šefranko (SVK)

SQUAD01
Saturday - 07:00
(8/12)
JOIN
Competitors:
Łukasz Borkowski (POL)
Łukasz Buśko (POL)
Maciej Piwowarski (POL)
Krzysztof Połoński (POL)
Paweł Wadełek (POL)
Zenon Wiak (POL)
Krzysztof Łuczakowski (POL)
Bartosz Ķosowski (POL)

SQUAD02
Saturday - 08:00
(12/12)
Competitors:
paweł kurzak (POL)
Michał Michaluk (POL)
Ryszard Petniak (POL)
Maciej Rawski (POL)
Sebastian Saar (POL)
Marek Stelmaszczyk (POL)
Michał Stelmaszczyk (POL)
Bartosz Szczęsny (POL)
Sonia Szymanek (POL)
Kamil Tusinski (POL)
Marcin Wydra (POL)
Piotr Łopaciński (POL)

SQUAD03
Saturday - 08:00
(9/12)
JOIN
Competitors:
Jean-François Auburtin (FRA)
MICKAEL AUBURTIN (FRA)
Arkadiusz Dyner (POL)
Marek Kowalczyk (POL)
Karol Krystkowiak (POL)
Miroslaw Magda (POL)
Karol Muchalski (POL)
Mariusz Pietraszewski (POL)
Wojciech Rabiega (POL)

SQUAD04
Saturday - 08:00
(10/12)
JOIN
Competitors:
Grzegorz Babicz (POL)
Bartłomiej Dobrowolski (POL)
Dawid Górszczak (POL)
Rafał Girycki (POL)
Patryk Gwizdała (POL)
Łukasz Jawor (POL)
Szymon Kieloch (POL)
Dariusz Kulinowski (POL)
Adrian Samson (POL)
Piotr Samson (POL)

SQUAD05
Saturday - 08:00
(9/12)
JOIN
Competitors:
Dariusz Brzeziński (POL)
Jacek Czubasiewicz (POL)
Andrzej Hoczyk (POL)
Małgorzata Murzydło-Rożyńska (POL)
Paweł Musiał (POL)
Michał Rożyński (POL)
Marcin Rudnicki (POL)
Hubert Stępniewicz (POL)
Dorota Łukasik-Gola (POL)

SQUAD06
Saturday - 08:00
(8/12)
JOIN
Competitors:
Lechoslaw Buszkiewicz (POL)
Bartosz Maciejczyk (POL)
Krzysztof Michałowski (POL)
Janusz Nowosad (POL)
Artur Piasecki (POL)
Wojciech Poncyljusz (POL)
Adam Szuliński (POL)
Paweł Łoziński (POL)

SQUAD07
Saturday - 08:00
(11/12)
JOIN
Competitors:
Michal Gardian (POL)
Kostya Klimenko (UKR)
Tadeusz Pałka (POL)
Oleg Petrov (UKR)
Rafał Pojda (POL)
Antoni Skrajny (POL)
Piotr Sobolewski (POL)
Marcin Tausiewicz (POL)
Robert Wandzel (POL)
Radosław Zaworski (POL)
Andrey Zhuravlev (SVK)

SQUAD08
Saturday - 13:30
(13/12)
Competitors:
Michal Biegaj (POL)
Mikołaj Ciaś (POL)
Krzysztof Grzelka (POL)
Wojciech Gądek (POL)
Jan Kolakowski (POL)
Andrzej Kornijczuk (POL)
Andrzej Kupidłowski (POL)
Przemysław Lewandowski (POL)
Maciej Mizuro (POL)
Tomasz Płecha (POL)
Tomasz Redecki (POL)
Leszek Sokołowski (POL)
Aniela Łozińska (POL)

SQUAD09
Saturday - 13:30
(12/12)
Competitors:
Krzysztof Bereś (POL)
Łukasz Bugajski (POL)
Tomasz Byra (POL)
Marcin Jurkowski (POL)
Adam Jurkowski (POL)
Krzysztof Kaczyński (POL)
Robert Markowski (POL)
Jacek Stanclik (POL)
Piotr Szołkowski (POL)
Agnieszka Tabaszewska (POL)
Marcin Włosiński (POL)
Piotr Zalewski (POL)

SQUAD10
Saturday - 13:30
(12/12)
Competitors:
Piotr Bojanowski (POL)
Magda (nie MagdaLENA) Fiałkowska (POL)
Remigiusz Filipiak (POL)
Piotr Michalik (POL)
Wojciech Omielczenko (POL)
Rafal Poplawski (POL)
Bartosz Staszczyk (POL)
Paweł Szymański (POL)
Przemek Słodkowski (POL)
Stanisław Węglarczyk (POL)
Maciej Ślusarek (POL)
Dawid Ćwirko (POL)

SQUAD11
Saturday - 13:30
(12/12)
Competitors:
Sławomir Chmielewski (POL)
Michal Cudny (POL)
Sławomir Czauderna (POL)
Ignacy Eidrigevicius (POL)
Zofia Krawczyk (POL)
Maciej Pietrzak (POL)
Tomasz Sowa (POL)
Michał Witkowski (POL)
Krzysztof Zawada (POL)
Łukasz Łaptaś (POL)
Janusz Świątek (POL)
Wojciech Żyto (POL)

SQUAD12
Saturday - 13:30
(12/12)
Competitors:
Felix Bakowitz (GER)
Dawid Bury (POL)
Wieslaw Burzec (POL)
Mateusz Derda (POL)
Łukasz Dylowicz (POL)
Marcin Gmaj (POL)
Slawomir Gruszczynski (POL)
Grzegorz Głowacki (POL)
Maciej Hajduga (POL)
Piotr Kalbarczyk (POL)
Paweł Moder (POL)
Leszek Turakiewicz (POL)

SQUAD13
Saturday - 13:30
(13/12)
Competitors:
Karol Barwicki (POL)
Agnieszka Bałuszyńska (POL)
Robert Borowy (POL)
Juliusz Dabrowski (POL)
Jacek Gdowski (POL)
Łukasz Herman (POL)
Kamil Hobot (POL)
Jolanta Hubicka (POL)
Mariusz Mario Duda (POL)
Krzysztof Michalik (POL)
Maciej Muniak (POL)
Wiesław Sioda (POL)
Radosław Widła (POL)

SQUAD14
Saturday - 13:30
(12/12)
Competitors:
Aneta Bocheńska (POL)
Milos Horinek (CZE)
Grzegorz Kochan (POL)
Michal Koronkiewicz (POL)
Tomasz Kosiński (POL)
Joanna Mazur (POL)
Marcin Nowak (POL)
Michał Ostrowski (POL)
Marcin Ozurkiewicz (POL)
Andrzej Talarek (POL)
Dominik Weiss (POL)
Magdalena Wrzesień-Ostrowska (POL)

SQR
Reserve squad
(25/30)
JOIN
Competitors:
Tomasz Ciechanowski (POL)
Slawek CNOTLIWY (POL)
Rafał Czarnecki (POL)
Tadeusz Golab (POL)
dawid gossa (POL)
Wojtek Gutwinski (POL) - unconfirmed
Braun Jürgen (GER)
Wojciech Kaczmarek (POL)
Maciej Kowalewski (POL)
Gabriel Lind (SWE)
Wojciech Lipka (POL)
Jacek Ostrzycki (POL)
Molotchko Paul (GER)
Katarzyna Prokop (POL)
Piotr Sanejko (POL)
Tomasz Sikorski (POL) - unconfirmed
Marcin Skowron (POL)
Jacek Stefaniuk (POL) - unconfirmed
Andrzej Szafrański (POL)
Michał Więzowski (POL)
Bartosz Zakrzewski (POL)
Tadeusz Zimmer (POL)
Bartosz Świderski (POL)
Zbigniew Świerczek (POL)
Paweł Żuchowicz (POL)